Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatom meg ez a helyet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatom meg ez a helyet?

Figyelt kérdés
Hallottam egy olyan helyről, ahol heteroszexuális lányok/nők élnek, 16 és 30 év közöttiek és egy fiú és férfi sem él velük… Megakarom találni ezt a helyet és mikor elmondtam az ismerőseimnek lehülyéztek, mert a legendák úgy tartják, hogy ott férfi ember nem sokáig van életben, de én szerintem túl tudom élni, mert van valamim szerintem, ami a többi próbálkozónak nem volt!! Szóval valaki tud valamit erről a helyről??

#kapcsolat #hely #sok kapcsolatok #rengeteg sok kapcsolatok #nagyon sok rengetek kapcsolatok #ultramega nagyon #de nagyom sok rengetek kapcsolatok
2016. dec. 22. 12:27
 1/3 A kérdező kommentje:
*EZT
2016. dec. 22. 12:30
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előbb csöppenj vissza a valóságba, és azt próbáld meg túlélni értelmetlen hülyeségek nélkül.
2016. dec. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt a görög mitológiában keresd, náluk volt ilyen.

DE!

Ez rég volt, és csak néhány évig, azóta már szereztek férfit.

A másik dolog, hogy ott elég mostohán kezelik a férfiakat, pl. időnként megölnek párat. Azért nem volt náluk férfi, mert egyszer mind megölték.

Azóta már rájöttek, hogy ez nem volt jó ötlet, de azért csodákat ne várj.

2016. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!