Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem. Most akkor mi van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Egy srác bejön az osztályban, és amikor egymás társaságában vagyunk tudunk beszélgetni és sokat nevetünk. Kicsit pimasz, de nagyon helyes, jó fej és aranyos, ha a közelemben van mindig elpirulok. Ami még nagyon érdekes , hogy előfordul, hogy vele álmodok, és ő is velem.(elég perverz dolgokat) Ezeket mindig elmeséljük egymásnak és jót röhögünk rajta. Az osztályban van egy lány, akivel mindig egymáson lógnak és a srác néha bébinek hívja és ilyenkor legszívesebben megtépném azt a r*****ot, pedig nem őt kéne. :'D A srác egyébként szinte minden lánnyal jóba van. Múltkor hívott ebédelni és egy nagyobb asztalhoz ültünk le és ettünk, majd később leült az a r****c és nyíltan flörtöltek egymással, szóval átültem a barátaimhoz inkább mert ez elég kínos volt. A srác nem veszi a jeleket. Rajzórára kellett csinálni egy beadandót és tudtam, hogy nem csinálja meg, ezért beadtam helyette. Töri dolgozat napján (10 oldalból írtunk) reggel korán jött be és nagyon tanult, azt mondta nem volt otthon. Leültem hozzá és fél óra alatt segítettem neki megtanulni úgy a 10 oldalt hogy 4est irt belőle. Nem értem, mit kéne csinálnom. Mit tanácsoltok?

2016. dec. 25. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem folytasd amit eddig plusz mondjuk kérdezd meg tőle hogy tetszik e neki a másik lány meg ilyeneket ezekkel kb burkolva elmondod hogy bejön neked ha így se veszi mondd el neki.
2016. dec. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit kéne? Semmit. :) Ha bejön a srác akkor konkrétabb jelek kellenének, mert ilyen dolgokat sima barátok is csinálnak: segítenek egymásnak, nevetnek, beszélgetnek, jól érzük magukat együtt. Ha a srác másokkal flörtöl akkor egyértelműen nem érdeklődik irántad úgy. Ha szeretnéd, hogy ez másképp legyen akkor változtass, mutasd meg, hogy mit akarsz. Nem kell egyből durván, csak lépésről-lépésre.
2016. dec. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ne legyél hülye kérlek!!!! velem és az osztálytársammal pont ez volt. ne dőlj be neki! igaz én nem ismerlek titeket de ismerem a "fajtáját" és hidd el ha hagyod magad csúnya vége lesz... hidd el nem akarsz minden este sírni miatta...

nem akarok okoskodni de én ezt már végigjártam egyszer.

jól kihasznál érzelmileg, és ahogyan csak tud, aztán fél évig feléd sem néz majd... aztán mikor épp nem lesz jobb te tökéletes leszel neki.

szóval most élvezi, hogy hülyíthet, de könyörgöm hidd el, hogy semmit sem szeretne tőled csak kihasználni!!!

2016. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!