Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs párom a szalagavatóra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs párom a szalagavatóra, hogyan keríthetnék?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és nagyon rosszul érzem magam emiatt. Az osztályban erősen nőtöbblet van, és már minden fiú foglalt. Mást meg nem nagyon ismerek.

Rossz néven venné egy régi osztálytárs általánosból, ha ráírnék ezzel? (persze utána elhívnám beszélni)


2016. dec. 26. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Le kell fizetned valakit, nincs mese.
2016. dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

A) Hívd el a volt osztálytársadat.

B) A többi osztálytársadnak sincs párja (azt mondtad, hogy nőtöbblet van), úgyhogy gondolom a tanárok majd szereznek nektek párokat.

2016. dec. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem habar az hiheti hogy bejon neked :D

En osztalyomban meg van 5 lány :/ akkor mi mit mpndjunk majd?

Amugy evfolyamtars??

2016. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy osztályt indítottak csak. :/ 34-en vagyunk és ebből csak 7-en vannak fiúk.
2016. dec. 26. 22:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tud táncolni az illető, örülne a meghívásnak.
2016. dec. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem még régen felkért egy végzős lány hogy táncolnék-e vele (ekkor én alatta jártam) és csak látásból ismertem addig sose beszéltem vele , de volt hozzá bátorsága én meg igent mondtam :)
2016. dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is több lány volt mint fiú. Aki előre tudta, hogy tud szerezni magának párt, akkor őt "kihúztuk a listáról" és a maradék lányok között szétosztottuk a fiúkat az osztályból. Akinek volt barátja, az vele táncolt illetve volt aki a testvérét hozta magával. Ha esetleg van egy fiú rokonod (testvér, unokatestvér), akkor megkérdezheted tőle is, hogy lenne-e ehhez kedve és ráérne-e táncolni. Valamint nálunk alsóbb évfolyamosokat is felkértek táncolni, közöttük is keresgélhetsz. Egy osztálytársamat például több évben is felkérték, hogy táncoljon a szalagavatón mert versenytáncos volt. Persze, volt osztálytársakat is megkérdezhetsz, őket legalább ismered. Szerintem senki nem venné ezt rossz néven, maximum azt válaszolja, hogy "ne haragudj nem szeretnék/nincsen hozzá kedvem/nem fér bele az időmbe" (azért nekünk például elég nehéz volt megoldani a táncpróbákat, főleg a külsősökkel). Egy próbát mindenképpen megér:)
2016. dec. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
figyelj a szép lányoknak hamarabb mondanak igent szóval ha szép vagy jók az esélyeid :D de úgyis lesz párod meg a legrondabb lánynak is lesz párja mert egy ket rendes ember elvallalja :)
2016. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Egyébként szerintem kezdj el keresgélni, ne várj arra, hogy majd megoldódik magától a helyzet vagy más megoldja helyetted mert még a végén kifutsz az időből. Legalábbis nálunk például semmit nem segített, nem avatkozott bele az osztályfőnökünk és mindent nekünk kellett megbeszélnünk, megoldanunk. Végzős, 18 éves diákokat már ritkán pátyolgatnak a tanárok, persze, megkérdezheted tőlük is, hátha valamelyik osztályban találnak önként jelentkező fiúkat. Esetleg az osztálytársaidat is megkérdezheted, hogy van-e valakinek egy tesója, rokona, barátja, aki szívesen beugrana és táncolna veled.

2016. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!