Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megeri foglalkozni vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megeri foglalkozni vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) 15 éves lány vagyok, és a napokban megismerkedtem egy fiuval..egy városban lakunk de eddig nem igazán ismertem őt,elég más körökben mozgunk..Szoval ő 19 éves,volt drogos (elvonòn volt,állítólag pár hónapja tiszta) lakasotthonban nőtt fel

Most az apjával él,dolgozik,es próbálja rendezni a régebbi adósságait,kvázi úgy tűnik ténylegesen megváltozott, de nem akarok csalódni.

Szerintetek megéri foglalkoznom vele?


2016. dec. 26. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az kimaradt hogy velem akarja tolteni a szilvesztert,es igerte hogy nem fog drogozni miattam hogy majd megfogja ezt nekem szilveszterkor meg stb..es nem tudom mit csinaljak:(

Koszonom az eddigi valaszt

2016. dec. 26. 23:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szétmentek, meg újra drogozni fog? :)
2016. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom...ettol felek en is

Nem vagyunk egyutt egyebkent meg

De nagyon kockazatos es felek:(

2016. dec. 26. 23:37
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még egy ilyen jellegű kapcsolathoz és a srácnak is inkább rendeznie kellene az életét és maga miatt leállni az anyagról, nem egy másik személytől függővé tenni ezt a "tiszta" státuszt. Legalábbis ez az én véleményem.
2016. dec. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:)

Hat igen,mert ez valamilyen szinten elegge lelki teher..es mar volt egy baratom aki "tonkretett" es nem akarom hogy megint ez tortenjen,pont ezert felek egy kicsit ettol a dologtol

De megis vonz valamiert..miota beszelgetek vele olyan sokat gondolkodtam hogy mi lenne a helyes..Szilveszterkor sem tudom hogy elmenjek-e vagy sem

Mert eloszor ugy akartam hogy csak baratok legyunk de ez nyilvan valoan nem fog menni egyikonk reszerol sem:/

2016. dec. 26. 23:48
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen! :) Koncentrálj inkább a tanulásra és önmagad fejlesztésére.
2016. dec. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberek álltalában nem tartják magukat sokáig,mert már az agyuk átépült nincs önkontrol és egyszer előbb vagy utóbb ugyanazt csinálják,sajnos nekem is van egy kleptomániás rokonom,ült öt évet börtönben egy erősebb lopásért,amikor kijött azt hittük rendbe tette,de sajnos egy másfél év után megint elkezdte,pedig már munkája is volt egy boltban innen kezdett el megint lopni utába az anyjáéktól most pedig az egyik családi összejövetel alkalmával le akarta húzni a telefonom.
2016. dec. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha Tominak hívják szerintem én is ismerem...
2016. dec. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ne foglalkozz ilyenekkel! Hallgas az előző válaszolókra és szépen, fokozatosan koptasd le!!!
2016. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!