Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok romantikus dolgokat a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok romantikus dolgokat a gta-ban?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel már hónapok óta játszok.Csak egy ideig nem voltam,mert nem volt xbox live gold-om,de most van,és elkezdtünk megint ,,együtt lenni".Death matcheket,vagy bármilyen versenyt nem nyomatunk,mert mindig én nyertem és nem akarom,hogy emiatt férfiatlannak érezze magát,ezért olyanokat nem csinálunk.Általában visz a kocsijával vagy én az enyémmel.Nem vagyok az illetőbe szerelmes,csak kedvelem.Csináltam már romantikusabb dolgokat csak neki,pl:amikor naplemente volt,akkor elvittem a tengerpartra,benzines kannából szív alakban öntöttem ki a benzint,helikopteremmel elvittem a hegyekbe (éjjel),és ott tűzijátékokat lőttem fel,ha valaki megtámadott minket,akkor megvédtem.Nem azért írom,de jól játszok,persze volt már aki legyőzött,de ritka,hogy veszítsek.Ezért is én védem meg,nem pedig ő engem.Szerintem zavarja a dolog,de engem nem.Szeretnék neki valami ,,jót csinálni",mert amúgy is messze lakik tőlem,és soha sem találkozhatunk.Ha tudtok romantikus dolgokat,akkor írhattok nekem.Mert már kifogytam...Válaszokat előre is köszönöm. :) 15L (ő is 15 éves)
2016. dec. 27. 23:09
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Akk lehet kipróbálom online.Mi a neved és melyik szerveren vagy?
2016. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
Milyen party tájmok mennek itt? :D
2017. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Ajj bannolták a kérdezőt :(
2017. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:

Ültesd be a kocsidba és vidd el a benzinkútra, az jó szktot lenni randin ha drága helyre viszed. :)


Esetleg mint a San Adnreasban köss el egy kombájn-t és azzal vidd el discoba ( traktorral nem lehet csajozni a Sa-ban sem, mert csak egy személyes, nem tud beülni melléd :) )

2017. jan. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!