Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú? . Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú? . Többi lent

Figyelt kérdés

Igazából sokan mondják h bejövők neki mert mindig néz meg előre enged ha kell meg ha tömegben vagyunk akkor ha mondjuk telefonal fülel hogy mit beszélek meg ha nem tud nézni akkor hátrafordul és néz vagy épp szeme sarkából meg elvileg azt is mondták h rám mosolygott de direkt más lányokkal jár ide oda feltéknnyé akar tenni? Még a szülei előtt is rámbambúl de van h néha a cipőmet nézi

Most tényleg teszek neki szerintetek és én nem veszem észre v nem? Ráirjak ne?


2016. dec. 28. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki de ezt biztosra ő tudná megmondani.
2016. dec. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Irj.
2016. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mit írjak ?
2016. dec. 28. 20:55
 4/8 anonim ***** válasza:

"Hello. X vagyok, de nem am mint a matematikaban a valtozo es nem is az X-men bol jottem hanem, csak siman (neved)"


Mit tudjam en?? Talalj ki valamit, legy kreativ..

17Af

2016. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Egy fiú nem nagyon mer kezdeményezni (enis úgy vagyok vele) várja hogy a lány kezdje el a beszélgetést vagy akármit. Én azt mondom hogy írj rá nyugodtan gond abból nemlehet.


U.i.:Szerintem a csípős tetszik neki :D

2016. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogy mit irhatnék neki nem akarom letamadni és kérdezgetni csak így hirtelenjében
2016. dec. 28. 21:09
 7/8 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan írj rá pl szia mizujs hogy vagy,hogy tellik a szünet és majd eldől mi lesz nem gáz 15/F
2016. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké köszi a választ, ráirok
2016. dec. 28. 21:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!