Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, most járok hetedikbe. már három éve szerelmes vagyok egy fiúba, ezt ő is tudja.

tavaly ilyenkor megkérdezte, hogy lehet-e az én barátom?

én beparáztam, féltem, hogy mit szólnak majd az emberek, ki fog bennem csalódni+a tanulásra akartam koncentrálni.

ő azóta összejött egy lánnyal.

én még mindig szeretem.

hiába írok rá, félek, hogy idegesítem. általában együtt nevetünk mindenen.

hogy tudnám 'visszaszerezni'? úgy, hogy senki sem jár rosszul?

kérlek segítsetek.



2016. dec. 29. 00:04
 1/3 anonim válasza:

Ajjajj...

Te lány,miért nem mondtál akkor igent? :D

Amúgy ilyenkor nagy segítség ha a fiúnak van Ask.fm-e,így név nélkül tudnál tőle kérdezni.

2016. dec. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13 évesen is koncentrálj csak a tanulásra. :) Túl korai ez még.
2016. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez a hajó elúszott... :-/ Mondjuk, ha igazán szerelmes lettél volna belé, akkor gondolkodás nélkül rávágtál volna egy igent...
2017. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!