Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác rajtam felejti a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác rajtam felejti a tekintetét, de mikor én is ránéznék akkor elkapja a tekintetét, az mit jelent?

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 13:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki :)
2016. dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%

"rajtam felejti a tekintetét"

Rossz a memóriája, hogy lehet otthagyni a tekintetét -_- találttekintetek osztályán nézted már?? talán ott válaszre lelsz.

17f

2016. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Hát ja bejöhetsz neki és nem akarja h észrevedd h figyel. Lehet egy kicsit szégyenlős. És szeret megfigyelni.

Hjaj remélem a tegnapi fiúval akivel taliztam is hasonló a szitu. 😍😍😍

2016. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%

ÉRtjük 3-as tegnap randid volt, hányszor osztod meg velünk? de tessék udvarias leszek, jó volt? udvarolt kellőképpen a fiatalember?

17f

2016. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hordd már el magad 4-es.
2016. dec. 29. 14:45
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Elbambult, aztán észrevette, hogy szuggerálod és nem szerette volna, hogy esetleg azt hidd, tetszel neki, ezért elnézett.

Vagy

Valami furcsa/ilyesztő/meglepő volt rajtad, vagy kereste az aznap hallott pletyka valóságalapját az arcodon, aztán az előbbi okból elnézett.

Vagy

Hasonlítasz valakire és gondolkozott te vagy-e az.

Vagy tényleg tetszel neki, és a lehető legegyszerűbb módon felhívta magára a figyelmed.

2016. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%
Kérdező én szívesen elhordanám magam csak az a baj, hogy nem nadrágnak születtem :/
2016. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem volt randim. Csak találkoztam valakivel akivel nagyon nagyon ritkán.De hosszú.
2016. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#6 Eddigi leghasznosabb válasz.:D

#8 És nincsenek baráraid akikkel ezt megoszthatod?Mert nem igazán értem minek írod ezeket ide...semmi köze sincs a kérdéshez.Ahogy amúgy a válaszomnak sincs de ezt meg kellett hogy írjam.

2016. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
En kerdeztem meg tole!! Ne bele hanem belem kos, akkor ezen az alapon.
2016. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!