Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek írjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak neki?

Figyelt kérdés

Csak látásból ismerjük egymást eddig 2x írtam rá,akkor beszélgettünk is egy keveset de azon kívül semmi.Ebből egyszer szülinapja volt a 2.alkalommal csak úgy ráírtam.Szerintetek írjak neki,hogy BÚÉK vagy ez már túl közönséges.

16/L



2016. dec. 30. 23:32
 1/3 anonim válasza:

Ha fiú vagy akkor én a helyedbe azt irnám hogy Boldog új évet neked és a családodnak én lányként ezt jobban kedvelem...

Ha lány akkor csináld úgy hogy mint ha érdekelne a foci stb kérdezősködj

2016. dec. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kétszer már te írtál rá és ő egyszer sem rád ráadásul a beszélgetés sem tartott sokáig, nwm tűnt hogy annyira beszélgetni akarna veled akkor nem biztos higy jó ötlet. Valószínűleg a srácot nem különösebben érdekled :/ Bár ha nagyon szeretnél még most újévre írhatsz neki de lehet már sok lesz az egyoldalú lényegében viszonzatlan próbálkozásból
2016. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha úgy érzed, hogy érdeklődik irántad, és jófej, ha beszéltek, természetesen igen. Miért ne? Boldog új évet meg simán kívánhatsz neki, abból nem sülhet ki semmi rossz, sőt, lehet, még beszélgetés is lesz belőle. De a legfontosabb az, hogy ne add könnyen magad. Éreztesd vele, hogy ismerkednél, de azt is, hogy neki is eőfeszítéseket kell tennie, hogy megszerezzen téged :)
2016. dec. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!