Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékonyabb, de azért sportos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékonyabb, de azért sportos fiukent van esélyem a "nagydarab" lányoknál?

Figyelt kérdés

2016. dec. 30. 23:37
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

#8

Hát nemtudom hogy csak én vagyom e vele igy de a nagy darab lányokban sokkal több tisztelet és eggyütt érzés van mint benned.De azt sem értem hogy mért is kell ilyen véleményeket irnod hogy ezzel másokat megbántsál.



A kérdezőnek pedig igen hogyne lenne esélyed sportosként a csajnál,hiszen az ilyen faj bunkóktól már egy vékonyabb csajnak is jol esik ha sportos srác oda megy hozzá nem hogy egy vastagabb lánynak.

2016. dec. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nem tudom ki hogy van vele, de ha olyan belsőjű lányt találnék akkor magasról leszarnám, hogy néz ki :)
2016. dec. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy nem edz?


Én nem a 120 kilós kövér lányokra gondoltam, hanem az olyanokra akik sportolnak, de nem szalkasak, hanem azért "van rajtuk mit fogni" :) Ami szerintem sokkal vonzóbb mint egy 50 kilós csontsovány lány :)

2016. dec. 31. 00:37
 14/15 anonim ***** válasza:
van.
2016. dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Van egy olyan előnyöd, hogy bárhol tudsz rajta p nát hajtogatni.
2017. márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!