Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mennyire kedvelitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mennyire kedvelitek a humoros, kicsit okoskodó, laza lányokat akikkel tényleg lehet igazán komolyan bármiről beszélni?

Figyelt kérdés
A kérdésem azért van mert van egy srác akit 4 éve ismerek s ez alatt az idő alatt mi nagyon jó barátok voltunk mindig is. Tetszünk egymásnak de jelenleg ott tartunk h az életünket ugymond most kezdjük el. Költözés, munkahely stb. Tehát igazándiból ezért se probálkozunk ugy. Ami a kapcsolatunkat viszont jellemzi az okoskodás és a kötekedés. Iszonyatosan hasonlítunk tehát szinte folyton kötekszünk és kontrázunk is rá de nem veszekedünk sohasem ez ilyen vicces dolog nálunk igazándiból :D Viszont néha úgy érzem emiatt különleges pont a kapcsolatunk néha meg h emiatt maradunk csak haverok. Tudom konkrétan a kérdésemet se tudom de nemtom a fiúknak mennyire jön be az h tényleg egy lánnyal annyira egy hullámhosszon van h szinte tök ugyanolyanok kivűl belül is. 20/L

2017. jan. 2. 22:40
 1/4 anonim válasza:
100%

Szerintem a legjobb kombináció :)

Szeretem az olyan lányokat akikkel lehet poénkodeni, de mégis amikor kell akkor komoly dolgokról beszélni. Szóval hajrá :)

2017. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. jan. 2. 23:05
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

En 27/F


Az en szemszogembol nezve:

Ez egy kifogas, hogy koltozes, munkahely, es mi az a stb? Ez a stb annyira serto a szemnek, es annyit elarul. Elarulja azt, hogy nem tudod mit akarsz elettol.

Es nem, az eleted mar szuletesed ota kezdted el, te szerintem meg elet/szexualis tapasztalatokat akarsz szerezni, netan lemaradtal-e valamirol. Ugyanakkor ott van az a szemely, akirol kepzeleteket szosz, es egy komoly kapcsolatra is vagysz.

Ha ugy erzed lemaradtal valamirol, akkor probald ki, tapasztald meg, es csak utanna menj bele komoly erzelmi kapcsolatba, akivel elkepzeled az eleted. Velemenyem szerint nem maradtal le semmirol, es ritkan adatig meg, hogy tenyleg kepzelodj valakirol, akivel eltudod kepzelni, hogy egesszen szep jovotok legyen. Szoval megkell probalni, es ha a ferfi nem kezdemenyez hatarozottan, akkor kezdemenyezz te, nem fogsz semmitse vesziteni!

Nekem +6 eves parkapcsolatom van, es a legjobb baratomnak tekintem ot, elkepzelem vele az eletem, es megtudom beszelni vele a szexualis kereseinket/fantaziainkat.


Szerintem sok idod nincs hatra, ha nem cselekedsz idoben egy mas no cselekszik hamarabb, aztan mar tenyleg csak baratok lesztek orokre.


Es most egy mondatban a legfobb lenyegre tapintva, senkise beszel 4 evet egy novel, anelkul, hogy ne taplalna erzelmeket iranta. Bizonyara a ferfi is fiatal volt, baratkent ismerkedtetek meg, es igy, a ferfi fel, hogy ha rosszul sul el, akkor meg baratok sem lesztek.

2017. jan. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezalatt a 4 éve alatt hol nekem hol neki volt kapcsolata. Tehát azèrt se volt ugymond semmi. Azt mindig is tudtuk egymásról h tetszünk egymásnak. Kifogásnak hangzik tudom de ő alapból 5 évvel idősebb nálam. Neki most ugymond a munka az első. Meg nemrég elmondta a legjobb barátjának h most nem akar kapcsolatot. Én szeretem igen nos h ő igen azt nem tudom annyit tudok ez alatt az idő alatt akárhányszor vesztünk összes és probáltunk nem jóba lenni (főleg mert a kapcsolataink alatt nagyon sok féltékenykedés volt tehát teszem fel ha neki volt barátnője akkor az iszonyatosan féltékeny volt rám és mindenáron azt akarta elérni h ugymond kikerüljek a képből mintha veszélyt jelentenèk) tehát nemtom ő hogyan érez de azt se akarom h elromoljon a kapcsolatunk. Az évek alatt az ugymond gyerekes "rajongásom" átalakult teljesen egy elég szoros kötelèkké úgy h néha ha baja van vagy bármi nekem majdnem rosszabb látni mint neki
2017. jan. 3. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!