Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy az ilyen fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy az ilyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap rájöttem mikor az osztálytársaim mutogattak ilyen baromi iznos pasikról képet, hogy nem jönnek be. Viszont az ilyen vékonyabb, művészlelkek és akik kicsit lányosabbak meg igen... Egyáltalán nem vagyok meleg, nem tudok párkapcsolatot elképzelni egy velem egynemű emberrel. Csak kicsit zavar, hogy mindig kiröhögnek ha én ezt elmondom és elgondolkoztam rajta, hogy esetleg velem van-e a baj...


16/L



2017. jan. 4. 21:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem keresek párt... Nem tartok ott (igen röhögjön ki a világ, hogy 16 évesen egyedül vagyok) Csak egy kérdés volt, hogy bennem van-e a hiba vagy nem :)
2017. jan. 4. 21:10
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, semmi gond nincs veled. :)
2017. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En vekony vagyok de nem muveszlelek. Az hogy 'lanyos' szerintem nem jo szo erre, inkabb az hogy feminimebb mint egy atlag srac :D az nalam stimmel, de ez annyit takar hogy picit erzelmesebb vagyok es szeretek lelkizni meg hasonlok, de ha valaki egybol arra gondol hogy ez homokossag akkor teved :D

Na de lenyeg hogy, emiatt 1 lanynak sem jovok be ugy mint ferfi es inkabb a cuki meg aranyos jelzoket kapom es max egy lazabb baratsagextrakkal kapcsolatot erek nekik amibe egyutt alvas es smarolas tartozik bele, egyiknel meg oral is. De ez mar egy ido utan keves... normalis kapcsolatra nincs eselyem ugy erzem :s

2017. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Und 19f lemaradt
2017. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem jöhetnek be minden lányak ugyan olyan pasik, szóval nyugi ez teljesen normális. Neked épp más az eseted mint nekik, nyugi nem vagy egyedül ezzel :) Ne is foglalkozz azokkal akik ilyen miatt kiröhögnek, csak magukat minősítik vele

17/L

2017. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése. Ne szégyenkezz ez miatt, inkább legyél büszke magadra és arra, hogy nyíltan vállalod és kiállsz a véleményed mellett. Egyébként nekem is a művészlelkek jönnek be. Barátomnak nem egyszer szóltak be de ilyenkor csak egymásra nézünk és nevetünk, nem szabad foglalkozi az ilyen emberekkel. Csak az ő saját szellemi szegénységüket és irigységüket bizonyítják ezzel.
2017. jan. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!