Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az elso lepes megvolt. Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elso lepes megvolt. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nos hát megismerkedtem egy lánnyal,tök aranyos,jól eltudunk beszelgetni,de en tobbet akarok mint "baratsag".. Mèg nem hiszem hogy barát zónájába vagyok. Tudom lehet ciki hogy 16 evesen meg nem volt barátnőm de na. Kovetkezo lepesnek jolessz ha akár elkisèrem a suliáig vagy valami? Nem akarom azzal zaklatni hogy minden nap irogatok neki,vagy mègis jobblenne?

2017. jan. 5. 16:37
 1/4 anonim válasza:

Hallgass önmagadra.

Saját módszereid legyenek ne másokét használd.

2017. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivagy te? Egy robot, akit a weblp segítségével lehet irányányírani? Legyen már fantáziád. Nekem se fogta senki a kezem.
2017. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tanácsokra gondoltam de lehet rosszul fogalmaztam a kerdest de igazatok van ,koszi :)
2017. jan. 5. 19:17
 4/4 Colix ***** válasza:
minden képen személyesen beszélgess vele, ne telefon, vagy chat, és tudd meg hogy ő hogy érez irántad ;)
2017. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!