Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem merem megcsóko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem merem megcsókolni. Lent.

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, nagyon szimpatikus és be is jön.. Sokat beszélgetünk és találkozunk... Mivel én nagyon durva önbizalom hiányban szenvedek nem merem megcsókolni..m volt már "barátnőm" illetve nem az első csók lenne viszont nagyon félek... Mit keene tennem? 17/F

2017. jan. 5. 23:18
 1/5 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"Mit tegyek? Nem merem megcsókolni. Lent."


Helyedben én is először fent próbálkoznék...

2017. jan. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vicces... :D.. Helyesbítek: Story lent ;)
2017. jan. 5. 23:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Így én se merném megcsókolni, lehet csak barátként viszonyul xD
2017. jan. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pinkpricess válasza:
Èn is önbizalom hiànyban szenvedek,nekem a baràtom nem az a fèlős fajta hanem az a menő. Mikor vele vagyok azt hiszem a vilàg körülöttem meg van àllva,s fèlek nagyon (nm toom mitől) s a mùltkor meg megcsòkolt s mondom ùristen ez nem lehet stb,s mikor akart elmenni màr elköszönt utànna futottam s èn is megcsòkoltam, szval ha ismered a csajt ès megbìzol benne akkor nyugodtan,tièd a pàlya s csòkold meg,ha nekem sikerült akkor neked is
2017. jan. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
moss fogat és vegyél erőt magadon.
2017. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!