Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, hogyha azért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, hogyha azért nem jövök össze egy lánnyal, mert cigizik, az szemétség vele szemben? Esetleg rá lehet venni, hogy leszokjon róla miattam?

Figyelt kérdés

2017. jan. 6. 15:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon
2017. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
3 csajjal nem jottem ossze csak ez miatt és az miatt mert nem akart leszokni. nálam 100 százalékos az, hogy nem szokik le miattam, de lehet nálad nem így lesz.
2017. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
De megpróbálhatod
2017. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igazad van, de te sose fogod rávenni hogy leszokjon miattad. Ha magától leszokik akkor jó.
2017. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Én sem jönnék össze egy cigiző férfival. Szerintem ebben semmi rossz nincs.
2017. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is cigiztem, bár én azért hogy bebizonyítsam hogy le lehet szokni, de nem szívesen jönnék ösze ilyennel, mert akkor én s rágyujtanék néha.
2017. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

engem nem zavarna ha a párom cigizne. tény, hogy én nem cigizek, de egyáltalán nem zavarna. Ha neki ez jó, akkor csinálja.


18/l

2017. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, mebnyire vagy toleráns ilyen tekintetben. Volt már korábban cigiző barátnőd? Nem kizárt, de valószínűleg nem fog miattad leszokni, ha ő egyáltalán nem akar.
2017. jan. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Csá Márk
2017. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen érthető. Ezért te se rossz ember nem vagy, se szemét, egyszerűen vannak az embernek elvárásai.
2017. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!