Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap talalkoztam veletlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap talalkoztam veletlen azzal a sraccal aki nekem tetszik de o letorolt facebookrol (tobbi lent)?

Figyelt kérdés

Amikor meglattam elkezdtem sirni o meg odajott es megkeredzte mi a baj. En az olebe borultam es csak sirtam... (akkor meg nem tudta h engem torolt le) aztan kozoltem vele h nemreg letorolt facerol.

Akkor elhallgatott es csak ult.

Majd kozolte hogy most mennie kell.. beszallt a kocsiba es otthagyott.

En meg ott alltam a meki elott a hidegbe es sirva elindultam haza..

Nagyon rossz volt.. nagyon hianyzik..

Regen beszeltunk de kesobb mar nemirt es utana tolrot le.

Ugye gaz lenne ha ujra bejelolnem??

Nagyon hianyzik foleg igy..


2017. jan. 8. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Jelöld be...Ha nem jelöl vissza felejtsd el.
2017. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
nehogy bejelöld, hát milyen érzéketlen viselkedés ez, oké ha nem jön be a lány meg minden, de akkor se kellett volna így viselkednie, ha a KFC előtt hagy ott megérteném, na de a Meki előtt, hát ez egy szörnyeteg.
2017. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az hogy sírva ott hagyott, elég paraszt. Mondjuk azt se értem miért sírtál. Sok ember fog még tetszeni. Azért mert most az egyik nem jött össze, nem kell sírni. Hagyd rá, ha így hagyott ott valszeg van rá valami oka, de ezt nagyon nehéz kideríteni, nem éri meg. Hagyd rá, felejtsd el. 18/f
2017. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát igen, nem jöhetsz be, mint ahogy a kocsijába sem...
2017. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!