Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? (Nem olyan fontos, tehát elöször a fontosabb kérdéseket nézzétek)

Figyelt kérdés

Miért nem jön össze senkivel? Akárhányszor próbálkozok annyiszor nem jön össze. És már nagyon jó lenne valaki magam mellé.. és fogalmam sincs mit tegyek.

Azon is gondolkoztam h azért nem jön össze mert dagi ronda vagyok. DE nálam van rondább es ducibb csaj is akinek van barátja. Jó ez igy durva volt de ez a lényeg.

Sztetek mit tegyek?:$

16/l



#kapcsolat #mást nem tudok.
2017. jan. 8. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ami késik nem múlik, nem maradsz le semmiről :) Egyszer rád is rádmosolyog majd a szerelem

17/f

2017. jan. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

16 éves vagy, ha daginak látod magad akkor ebben a korban a legegyszerűbb egy változás, nem nehéz odafigyelni mit eszel, minden ételen felvan tüntetve a megfelelő információ és nem nagy varázslat kiszámolni sem fejben vagy szemmértékkel, hogy mennyit kell enni, meg miből, lehet csak túl sok zsírosat eszel, habár nem ez volt a kérdés, meg nem vagyok élet/egészség/fitnesz tanácsadó, szóval bocs.

Amúgy az is lehet, hogy csak rágörcsölsz az egészre és látják rajtad vagy nagyok az elvárásaid.

2017. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is 16/lány vagyok, és még nekem sem volt barátom, csak kavartam. De szerintem, ha nem vagy senkibe szerelmes, akivel össze akarsz jönni, akkor 16 évesen még felesleges. És nem csak a külső számít, az első megítélés, de ha megismer egy fiú, akkor nem a külsőd miatt esik beléd. És ha valakivel nem jön össze, akkor annak van oka, valószínűleg nem illetek össze, vagy a srác egy idióta. Nekem pl azért nem jön össze, mert nem vagyok túl nyitott, és ha olyan társaságában vagyok, aki tetszik, akkor tisztára leblokkolok, és zavarban vagyok. Szóval szerintem ez teljesen személyiségfüggő, hogy valakinek van-e barátja. De ami fontos, hogy semmi esetben ne legyél pióca, ne lógjál a fiúkon;) Sok sikert, egy sorstársad :D
2017. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát 10kg felesleg. Tudom sok. Amugy nem is eszek szinte egész nap. Max egyszer vagy kétszer de akkor sem olyat. És tudom hogy ez nem egészséges de nincs étvágyam.

Köszönöm az eddigi válaszokat.:)

Mellesleg lehet nagyok az elvárásaim de nem hinném. Meg csk esténként szoktam nagyon rágörcsölni azon kivül nem.

2017. jan. 8. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
en is ugyan ebben a szituban vagyok es oszinten szolva orulok hogy nm en vagyok az egyetlen...mar mar azt hittem hogy beteg vagok XD... nekem sem jon oszze valamiert...
2017. jan. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!