Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti akarnátok valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti akarnátok valamit egy ilyen lánytól?

Figyelt kérdés

Ha meglátnátok egy ilyen lányt, mit gondolnátok? (a belsőjét egy beszélgetés után állapítanátok meg)

Külső: nem vékony, nem kövér testalkat, hanem átlagos (vagyis vannak formái). 162 cm magas. Szőkés (nem hidrogén) színű hosszú haj, zöld szem. Fehér/világos bőrszín. Az arc átlagos, arányos, nem pattanásos. Van rajta smink. A stílusa letisztult, leginkább fekete-fehér színek dominálnak.

Belső: kedves, nagyon megbízható, nyugodt, kicsit romantikus. Szeret filmezni, sorozatozni, imádja a barátait. 4-es tanuló, értelmes. Kicsit talán túl érzékeny. Rossz tulajdonsága, hogy türelmetlen.


2017. jan. 14. 13:14
 1/5 Technokol Rapid ***** válasza:
Már vártam, hogy őt ki fogja elküldeni a fa.szba... hát... nem csalódtam :D
2017. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, kapcsolatot :D
2017. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nagyon tetszik. Ha van egy klónod barna szemmel, meghívom egy forró csokira. :D (nem vagyok felszínes, de képtelen vagyok szerelmesen nézni egy világos szembe)
2017. jan. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek mit varnak?

Pl

Ki jarna egy ilyen sraccal?

Szoke haj kek szep kockas has szalkastestalkat.


Kedves aranyos megbizhato ertelmes segitkesz szereti az allatokat


:Dddddd


Te is tudod hogy ha egy ilyet irsz milyen valaszok lesznek.

Felesleges kerdes.

2017. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha van kedved beszélgethetünk
2017. jan. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!