Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Nos, adott egy lány és egy srác. A srácnak bejön a csaj, de fordítva ez már annyira nem mondható el. Akár kinézet, akár belső a probléma oka, a lényeg ugyan az, a csaj nem akar semmit, de mondjuk nem rázza le, hanem annak ellenére még beszélget vele. Biztos benne a lány, hogy úgysem lehet köztük semmi, de a srác azért próbálkozik rendszeresen. Egészen addig, míg a lány véleménye kezdd megváltozni. Rájön, hogy az a belső nem is olyan rossz, vagy épp a külsőben találja meg a vonzót. Az érzés egyre erősödik, és végül a srác is kezdheti érezni, hogy a dolgok megváltoztak, és a lány már hajlandó túllépni a csak beszélgetés, max barátok dolgon. És amint ez bekövetkezik a srác lassan már alig ír, már nem is igazán érdekli, hisz megkapta a lányt, így már nem olyan érdekes...


Szóval azért írtam így, mert ilyen eset a környezetemben többször is előfordult, egyszer velem is. Az ilyen srácokat tényleg csak a vadászás érdekli és amint annak az izgalma elmúlt már nem is érdekes a csaj? Vagy van mikor nem lesz ettől unalmas? Mégis mit lehet tenni, hogy ki tudjuk szűrni ki az aki passzol, miután végre a lány is elkezd érdeklődni?


2017. jan. 15. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

az eleje még oké, mert ha bejön miért ne:D?, de utána ha már megvan és nem is érdekli hát..én vele lennék amennyit csak tudok ha tényleg szeretem a lányt.

17/f->lassan 18

2017. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem éppenhogy elege van a vadászásból és ugy van vele ahogy én legtöbbször...annyit nem érsz amennyit várni kéne rád..
2017. jan. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Azért csináljuk ezt, mert belefáradunk abba, hogy egy lánynak könyörögjünk. Velem is megesett, hogy egy lánnyal kavartam, ám ő magasról tett arra, hogy mennyire vágyom a szerelmére. Majd amikor meguntam azt, hogy könyörögjek azért, hogy adjunk magunknak egy esélyt és meg akartam szakítani vele a kapcsolatot ő szó szerint könyőrgött nekem, hogy ne szóljak senkinek arról, hogy mennyire megbántott engem. Utána már ő mondta, hogy járjunk de engem már nem érdekelt, hiszen a bizalom elmúlt és a kapcsolatunk megromlott. Azóta nem beszéltem a lánnyal de nem is hiányzik az, hogy nap mint nap a hülyeségeit hallgassam, amiket összehord, és azt, hogy miként éli életét az ő kis álomvilágában...


A te esetedben az, hogy nem válaszol a srác egyfajta elégtétel lehet a részéről. Gondolom így próbál visszavágni, hogy annyi ideig tett a fejére a csaj, akit meg akart hódítani.


Valóban: A legjobb érzés az, amikor nehéz egy lányt meghódítani. És a kitartó udvarlás meghozza gyümölcsét. A végén beérünk a célba és onnantól már nem olyan izgalmas a történet. Kivéve, ha igen... ;)

2017. jan. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na igen, meglehet, hogy szimplán már megunta. Csak sokszor mi lányok tényleg elég lassan ébredünk rá sajnos mi a jó nekünk és hogy kit is szeretnék valójában :/ (persze a megjátszott elérhetetlenség az más kérdés)
2017. jan. 15. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert már kicsapta rá párszor a bőrös virslit... utána már nem érdekes
2017. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondanám hogy megszerezte, és vége, hanem hogy rád unt. Eddig kitartóan próbálkozott, unalmas voltál, mert csak folyamatosan adtad alá a lovat, de nem léptél semmit. Máskor adj a másiknak esélyt... Ez 100% a te hibád, és nem a "jajj fiúk, most miért kell ilyet csinálni???" Máskor okosabb leszel
2017. jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!