Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek vele beszélgetést?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy van egy lány osztálytársam, aki eléggé megtetszett. Egy olyan lányról beszélünk, akiért szerintem nálam sokkal jobbak tolonganak. Sajnos nem vagyok jó dumás, most beszéltem vele először (néhány hónapja vagyunk oszt. társak). Ez néhány mondat volt. Azt biztatónak találom, hogy ő is kérdezett. Hogyan tudnék beszélgetést kezdeményezni, hogy bármi esélyem is legyen?

18F


2017. jan. 16. 16:46
 1/3 anonim válasza:
Szerintem az a legegyszerűbb ha róla érdeklődsz, mert akkor figyelmesnek tűnsz és az mindenkinek bejön😉 És hogy mikor.. Biztos adodik olyan alkalom hovy egy oran egymas mellett ultok vagy párba rak a tanr vagy csak ha a folyoson egyutt indultok orara akkor megszolithatod es valami általános dologbol (mint pl hogy milyen ora lesz) kivezetheted a beszelgetest olyan temakra hogy megismerd..aztán már csak rajtatok mulik 😊
2017. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg van a telefonszáma, vagy email címe? Ha igen, akkor ha mondjuk beteg, akkor küld el neki a leckét, és kérdez rá, hogy hogy van, kell-e segítség a pótlásban... ezzel már elkezdhetsz egy beszélgetést.

Vagy lehet az is (bár kicsit elcsépeltnek tűnhet), hogy óra után odamész, és megkérdezed, hogy értette-e az anyagot. Ha azt mondja igen akkor megkérheted, hogy magyarázza el (közben kezdeményezhetsz beszélgetést más témáról is), ha pedig nem érti, akkor magyarázd el te neki... (a kínos szitu akkor van amikor neked kéne magyarázni, de te se érted...). Vagy esetleg csak menj oda hozzá, és kérdezd meg, hogy milyen faktra jár, miért, és milyen szakra fog járni, ha egyetemre megy, és melyik egyetemeket részesíti előnyben... Ha rákérdez, hogy miért érdekel, akkor mondhatod, hogy nem vagy még biztos a döntésedben, ezért kérdezted a véleményét...

Meg ehhez hasonlók...

2017. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2017. jan. 16. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!