Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk lányok! Előny vagy hátrány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok! Előny vagy hátrány?

Figyelt kérdés

Kinek mi a véleménye?


Fiúk mennyire elöny(vagy sem) ha egy lánynak szép az ének hangja vagy lágy/dallamosabb a beszédstílusa?


Lányok mennyire elöny vagy sem az ha egy fiú tud énekelni illetve méllyebb megnyugtató... Kellemes a hangszíne?


Válaszokat előre is köszi.



2017. jan. 16. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkeppen szimpatikus es felkelti az erdeklodest ha megnyugtato, mely a hangszine, az hogy tud e enekelni az nem eppen szamit szerintem (nem tudhatom hogy pl egy korombeli fiu hogy enekel mert nalunk mindenki direkt hulyen enekel oran) 14l
2017. jan. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A kellemes hangszín számomra vonzó. Az éneklés semleges ha tud énekelni akkor az jó ha nem akkor meg mindegy. Az éneklés nem szempont egyáltalán.

19/N

2017. jan. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semleges igazból. Az hátrány, ha idegesítő a beszédhangja, vagy ha szar az énekhangja, de folyton énekel és azt hiszi jó:D Lehet plusz is, ha igazán kellemes hallgatni akár énekel, akár beszél, de semmiképp se elvárás. L
2017. jan. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok azzal hogy általan lányoknál nem szempont az ének viszont rengeteg ismerősöm mondta hogy neki igen is számít


Ezért érdekel hogy most ilyen a világ vagy épp egy ilyen környezetbe csöppentem-e bele...

2017. jan. 16. 23:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én imádom ha egy pasi irtó szépen tud énekelni és nagyooon vonzó hangon. de nekem már az is elég, ha mély, megnyugtató, és csodás hangja van.nem kell énekelni tudni, csak a hangja varázsoljon el:3
2017. jan. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeretem, ha valaki szépen tud énekelni, de a túl mély hangért nem vagyok oda. De igazából egyik sem befolyásol ismerkedésnél.
2017. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindenképp előny a mélyebb, megnyugtató hang, viszont az nem hátrány, ha nem egy Elvis Presley.
2017. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!