Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek egy lánynál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek egy lánynál melyik testalkat teszik jobban?

Figyelt kérdés
Deszka, kicsit izmosabb, ducibb, kövér... kíváncsi vagyok írjatok légyszi egy kis jellemzést, hogy mit vártok el egy lányról és hogy nézzen ki, kinek mi jön be :)
2017. jan. 18. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Egy picit izmosabb és egy hajszálnyival duci.
2017. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kort is írjatok légyszi :)
2017. jan. 18. 21:20
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Talán a "deszka", bár a karcsú kifejezés találóbb lenne..:D 19/f
2017. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem a ducibb, olyan jó hozzáérni, megölelni. :)


22/F

2017. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tudom fiúk válasza érdekel, ne haragudj.

"Deszka".:)

L/L

2017. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kicsit izmosabb (ha nem szálkás, hanem azért van rajta mit fogni) és ducibb ^^


15/F vékony fiú

2017. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A deszka nem, a ducibb, kövér sem, én az átlagost írnám, de mivel nincs, legyen a "kicsit izmosabb".
2017. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Stark2000 ***** válasza:

Én úgy mondanám, hogy teltebb alkatúak nagyon bejönnek, karcsúk nehezebben, de velük sincsen bajom. A duci nem, izmos számomra taszító (bizonyos határokon belül rendben van), "deszka" semmiképp.


Nem várok el semmi megvalósíthatatlant tőle - legyen értelmes, érett, csinos / szép (ugye ez szubjektív, de nyilván tetsszen ha akarok tőle valamit), az alaptermészete semmiképp se legyen bunkó, legyen humorérzéke, és.. hát ami kell egy rendesen működő kapcsolatba azok a tulajdonságok el kellenének.


17F

2017. jan. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2017. jan. 19. 17:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Deszka, kicsit izmosabb,akár szálkás is lehet (de ne tetsépítő az undi)

ducibb de csak ha tudja viselni azaz nem nyafog miatta, nem fogyózik örülten de nem is zabál,hogy tovább hizzon.


ha olyan akkor még kövér is lehet de ahoz olyannak kell lennie (nem megfogalmazható,egyszerüen olyan) de azért probálnék rajta alakítani.

32/F

2017. jan. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!