Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van hogy engem mindenki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy engem mindenki csak barátként kezel?

Figyelt kérdés
Az összes barátomra/barátnőmre néz valaki úgy ahogy rám soha senki. Ennyire ronda és átlagos lennék? Egy fiú sem mutatja érdeklődés jelét (vagy csak én vagyok vak) vagy próbál akárcsak beszélgetést kezdeményezni... eléggé kellemetlen h csak én vagyok az aki mindenkit hidegen hagy... (kort nem írok de lány vagyok)

#barát #Nem szeretnék ismerkednei
2017. jan. 22. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Fantáziátlan vagy, ennyi. Ezt már a nevedből is leszűrtem. Senki sem akar beszélni egy fantáziátlan lánnyal, nincs véleménye, nem tud hozzászólni a dolgokhoz. Kor pedig nyilván azért nem írtál, mert nagyon fiatal vagy, talán majd változni fog ez a helyzet. Kezdj el olvasni és művelődni.
2017. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudjuk, hogy miért van ez, hisz nem láttunk még. Ha komoly véleményt akarsz, akkor küldj egy képet privátban és elmondom, hogy a kinézetedről mit gondolok.

16F

2017. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves első commentelő! Köszönöm a hozzászólásod, bár jogos h mivel nem ismersz így nem tudhatod milyen vagyok. Imádok olvasni, nem vagyok műveletlen, és a nevem csak azért ez mert a barátaim megszokhatták h nem írom ki a nevemet sehova nagyon csak annyit hogy én vagyok. A koromat meg pont azért nem írtam ki mert tudtam előre hogy lesz olyan akinek ez szemet szúr és megosztja velem a nemtetszés nyílvánítását amit nem mindenki tud kultúrált emberi módra megfogalmazni.
2017. jan. 22. 15:06
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Ja, lehet, vagy csak nagyon különböző vagy néhány téren. Üdv a klubban!
2017. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!