Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki jóképű/jól néz ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki jóképű/jól néz ki akkor mindegy ha alacsony pasi létére? (kép)

Figyelt kérdés

Mert ezért a srácért is több millió lány oda van, de nem ilyen 14-15 évesekre gondolok hanem 18-22 akikkel beszélgettem, hogy ki 10/10-es és a legtöbben ők mondták, különösen a szép csajok. De olyanok is akik 180 centi körüliek, vajon akkor is bejönne nekik ha nem lenne híres és tudnák hogy kábé 10 centivel alacsonyabb mint ők?


[link]


[link]


Amúgymeg:


[link]


2017. jan. 26. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akiket megkérdezték, nem tudják, hogy hány centi. Vagy nem érdekli őket, mert életben soha nem fognak vele találkozni. Egy képről alkotott vélemény nem azt jelenti, hogy élőben is tetszene nekik és járnának vele, azt meg pláne nem, hogy jó kapcsolatuk lenne.

Egyébként meg persze, aki helyes, az alacsonyan is helyes.

Nem lesz ronda attól, hogy nem 190 centi.

2017. jan. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
175 cm. Az szerintem nem alacsony.
2017. jan. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
175 cm ez a pasi? Az tényleg nem alacsony.
2017. jan. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Inkább 170 vagy az alatt :) Több magassarkúja van mint egy nőnek
2017. jan. 26. 11:58
 5/11 A kérdező kommentje:
Inkább 170 centi vagy még alatta. Nehéz elfogadni mi?
2017. jan. 26. 12:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ugy is helyes.. nehez elfogadni mi? Akkora mint en pont jo a magassaga en amugy is utalom ha valaki akkora mint egy ház.. Lehet magasabb max 10 centivel..
2017. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

És azzal mi van hogy alacsony??!!

Szerintem ha valakit szeretünk, nem a magasságáért szeretjük..

És 1.válaszoló..

Mi az hogy sosem fogunk vele találkozni??!!

Hát szívem elárulom, hogy tavaly nyáron találkoztam Zayn Malikkal Londonban, volt olyan szerencsém hogy megláttam az utcán..

És egyáltalán nem zavart hogy alacsony, mert hihetetlenül cuki ahogy bánik a fanjaival, és nagyszerű ember, úgyhogy szerintem inkább ezt kéne nézni, és nem a magasságát..

És igen. Akkor is bejönne, ha nem lenne híres, meg amúgy is körülbelül egy magasak vagyunk..

Szegény Zayn.. Az emberek már azt sem tudják hogy mivel kössenek bele..

18L

2017. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem egyáltalán nem alacsony Zayn.

Végül is mikor tavaly találkoztam vele Londonban, akkor nem volt alacsony, sőt..vagy 2-3 centivel magasabb volt mint én..

Egy pasi akkor is helyes ha alacsony..

Nem azért szeretek valakit, mert magas. Hanem inkább a személyiségéért. És mivel Zayn hihetetlenül elbűvölő személyiség, és imádja a fanjait(ezt volt szerencsém magtapasztalni) természetes hogy imádom.😍

2017. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Most irigykedsz vagy mi?? AKkor szerezz te is hírnevet -_-.. Én is 175 vagyok, és kit érdekel? a magasságon már csak egy igen csak felszínes alak tud megakadni, valószínűleg ő emberileg is jobb mint te, erre nem gondoltál? TAlán ő nem fikáz másokat, mint te? erre nem gondoltál mi??
2017. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amúgy fiú vagyok és úgy mondtam véleményt, és igen egyetértek itt előttem szólóval, attól még mert tetszik nekik, nem azt jelenti, hogy feltétlen vele akarnak kapcsolatot létesíteni, plusz annyi féle stílus van, annyi féle arc fajta, szóval hidd el egy lánynak több fajta fiú is 10/10-es hogy a te szavaiddal éljek és nem feltétlen kell az ő stílusát követni. Neki jól áll, mert gondolom jól érzi magát így.


Dylan Sprayberry pedig csak 165 cm, mégis sok lánynak tetszik szerintem.

2017. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!