Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nigériai lány chatel velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nigériai lány chatel velem a Facebookon. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A neten ismerkedtem meg egy 14 éves nigériai lánnyal, akivel már sokat beszéltem (angolul, mert megértjük egymást), és megírta nekem, hogy szeret. Nagyon aranyosnak tűnik, mit nem adnék, hogy találkozzak vele egyszer, de Magyarország és Nigéria között nem kicsi távolság van! Mit kellene tennem, hogy találkozzak vele egyszer, és vajon tényleg ez lenne a megoldás????

2017. jan. 26. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Elég neki ha utalsz pénzt:D
2017. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézzétek meg milyen lehetőségei lennének esetleg Európában folytatni a tanulmányait.

Kérdés milyen anyagi helyzetben vannak a szülei.. stb.

Ahhoz még kicsi, hogy hirtelen ide utazzon.

2017. jan. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
92%
a kettes válaszoló pont olyan hulye mint a kérdező...
2017. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kukorika válasza:
Írj a Fa Nándornak! Most épp arrafelé hajózik. Kérd meg hogy vigyen el Nigériába! Fapadossal 20 ezerért menj le Gibraltárba (annyit csak össze tudsz szedni), ott találkozz a Nándival, felvesz a hajóra, és pár nap alatt ledob Nigériába! Ennyi...
2017. jan. 28. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!