Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel lassan 5 hónapja vagyunk együtt. Egyikünk se az a bulizós fajta, sőt ő még discoban se volt soha és nem is szereti. Kapcsolatunk alatt eddig egyszer volt hogy este elment barátnőivel az egyik kocsmába, 12 korul ért haza, nem ivott semmit. Ma van a második hogy egyik barátnője szülinapját mennek megünnepelni, de az utolsó busszal jönnek haza. Ez normális egy kapcsolatban? Vagy csak én aggódok túlságosan? Nagyon szeretjük egymást, éppen ezért féltem nagyon.
2017. jan. 27. 16:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Természetesen elengedtem, és még annyi, hogy én meg dolgozni megyek közben
2017. jan. 27. 16:57
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen típusúak vagytok, akkor igen,normális. Bár nem értem mitől félted, amikor most mondtad, hogy nem járkáltok nagyon sehova:DD
2017. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hallod igy elolvastam es hatalmasra nyitott szemmel néztem tovább, hogy jól olvastam-e. Elhiszem, hogy szereted a lányt, de basszus, ennyiért féltékenynek lenni...


Ez kb. olyan, mintha a baratnomet elküldeném a boltba (együtt élünk), 10 perccel később jönne haza es akkor mar biztos egy masik pasival hetyegett? Gondolom érted a célzást...

2017. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Meg mi az hogy mit tennénk a helyedben?:D

#1es voltam

2017. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát bulizni nem járunk, de szoktunk menni korcsolyázni,étterembe, de inkább vagy nála vagyunk, vagy nálam. Egyébként 16/L 20/F
2017. jan. 27. 17:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Hat haver a helyedben rendesen megvernem azt a buta libát amiért jól érezte magát a barátnőivel ezért tovább maradt...
2017. jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tapasztalatlan vagyok kapcsolatok terén és nem tudom, hogy mennyi teret hagyhatok neki
2017. jan. 27. 17:00
 8/11 A kérdező kommentje:
#1-esnek. Elengednétek-e
2017. jan. 27. 17:01
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jézus, ember.. Mennyi teret hagyhatsz neki? Amennyit te is elvárnál tőle. Ne legyél már ilyen, kérlek. A helyedben inkább törölném a kérdést mert csak be fognak oltani:DD

#1

2017. jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, hogy jövő héten meg én megyek el a haverjaimmal, csak mi discoba megyünk
2017. jan. 27. 17:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!