Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyook. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyook. Mit tegyek? 😭

Figyelt kérdés
Ma nagyon rossz kedvem volt suliban,és a padtàrsam,akivel amúgy az iskolából kb a legjobb a viszonyom,rá kérdezett,hogy mi a baj. Igazából az,hogy nagyon tetszik,már-már szerelmes vagyok az egyik sràcba. (A padtársam lány) De ma azért volt rossz kedvem,mert egész nap együtt volt az padtársam és a srác. A srác még meg is fogta a seggét meg minden,úgyhogy azzal is szembesülnöm kellett,hogy a pár hónapos "kutatásom",ami alatt azt akartam kideríteni,hogy esetleg biszex e ,dobhatom a kukába. És már elkezdtem elmondani a lánynak,hogy mi a baj,de úgy gondoltam,szép lassan fogom. Először megmondom neki,hogy nem vagyok heteró. Belekezdtem,hogy nem tudom,hogy ezt hogy mondjam el neki meg minden,aztán egyszer csak rá kérdezett,hogy "BU*I vagy?",én meg szó nélkül maradtam. Reméltem,ha már ilyet kérdez,akkor mondjuk úgy,hogy meleg. Nem tudom,hogy hogy reagálná le,ezt neki is mondtam. Teljesen megbízok benne,hogy másnak nem mondja el,ő is elmondta nekem,hogy ABBA a srácba szerelmes/volt szerelmes,aki most nekem tetszik. Tehát ahahfkekvke. A reakciója miatt habozok,hogy hogy viszonyulna hozzám,meg minden. Szerintetek elmondjam neki?
2017. jan. 31. 14:17
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Én tuti nem bíznék meg benne, de te tudod.
2017. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A bizalmam felé elég részleges. Vannak dolgok,amikben megbízok benne,meg vannak,amikben nem. Ő is elmondta nekem azt,amit másnak nem.
2017. jan. 31. 14:26
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el neki.
2017. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes megbízni benne.De a srácot is hagyd a francba,találsz tőle jobbat is.Próbálj inkább ismerkedni társkeresőkön vagy facebook csoportokban,adj esélyt másoknak is,ismerj meg minél több fiút,és majd rádtalál a szerelem.Ezzel a sráccal meg ne törődj hagyd meg a b@@zizó lánynak.Te jobbat érdemelsz.
2017. jan. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Eleg durva ha ugy kerdi meg,hogy b*zi vagy e,sose tennem fel igy ezt a kerdest. Szerintem jobban jarnal,ha a fiunak mondanad el,ha nemet mond,akkor is csak ti tudnatok rola es ha o picit is havernak tekint nem mondja el senkinek
2017. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ 

A helyzet az,hogy a lehetőségeim az ismerkedésre elég korlátozottak,mondhatni nincsen. Sajnos😔

Szerintem sem fogom elmondani neki😄

2017. jan. 31. 16:21
 7/14 anonim válasza:
Ne mondd el neki.
2017. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Interneted van ha itt vagy.Interneten kehet ismerkedni.
2017. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
El ne mondd neki, ezzel csak magadnak csinálsz nagy bajt, ráadásul a lánnyal való kapcsolatodat is megmérgezi. Van lehetőséged interneten ismerkedni, válogathatsz kedvedre, abba vesd bele magad s ne a "civil" életből nézegess srácokat. Hidd el, ha elkezdesz melegekkel ismerkedni, akkor az agyad automatikusan leblokkolódik a heterók esetén. Én is így voltam vele. Anno, mikor még nem is tudtam, hogy valaha ismerkedhetem hozzám hasonlókkal, mindig heterókba voltam szerelmes, de aztán ahogy elkezdtem ismerkedni, onnantól csakis a melegekre fókuszáltam, s azóta se jutna eszembe, hogy heteró fiúra így gondoljak, legyen bármilyen szép meg kedves.
2017. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az interneten ismerkedés számomra annyira idegen. Szeretek találkozni az emberekkel,egyszerűen nálam ez alap,és sajnos,nem tudok találkozni körülbelül senkivel. 🙂
2017. jan. 31. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!