Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csóknál hova tegyem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csóknál hova tegyem a kezem? 15L

Figyelt kérdés

Fiúnak is az elso csókja lesz és nekem is

És csak normális válaszokat kérek


2017. febr. 1. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem egy olyan dolog, amit meg kéne tervezned. Az a színészi pályán elfogadott, sőt kötelező. Az életedet ilyen formában meg akarod tervezni? Minek? Mivel lesz jobb? Tökéletes lesz? Ugyan. Nem ettől lesz tökéletes. Pont attól, ha nem agyalsz rajta, csak hagyod, hogy megtörténjen. Ezeken a kérdéseken szerintem gondolkozz el. A többi az én véleményem.


19/L

2017. febr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A válára!
2017. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%

Markold meg a seggét ha állva csokiztok. Ha ülve akkor a farka tájékán matass

Ha fekve: az majd magátol jön

Hajrá

16

2017. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
"farka tájékán"... De jót röhögtem. :)
2017. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Stark2000 ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van, ne tervezz! Ha spontán jön, sokkal jobb. :)


Csak, hogy a kérdésedre is válaszoljak: engem barátnőm mindig átölelt szorosan, esetleg a hajamba túrt, ha olyan volt. ;)

2017. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
elso csoknal en is ezen paraztam, hogy majd romantikusan korbefonom a kezeimmel a nyakat, de hat aztan ugy csokoloztunk eloszor, hogy az oleben ultem oldalasan, es csak a kezet fogtam. tehat ha meg is szervezed lehet nem ugy fog elsulni.
2017. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A nyakát simogasd, a derekát húz magadhoz, kulcsold át a nyakát. Elsőre jók ezek.
2017. febr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!