Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A buszon ez a srac vajon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A buszon ez a srac vajon direkt csinalta?

Figyelt kérdés
Ma utaztam haza fele es egy eleg helyes fiu hatul ult en meg elol es mindaketten jol lattuk egymast. En zenet hallgattam es kozben erzekeltem h azer ram pillant ram nez es en is volt h raneztem. Mikozben telefonoztam neztem egy videot amin nagyon elmosolyogtam ablakon vigyorogva kineztem es olyankor is ereztem h nez na ezek utan egy kis ido mulva a fiu pont ugyanezt csinalta es kozben ram nezett szerintem lathatta az arcomon ahogy mosolygok ezen a helyzeten szoval az a kerdesem h vajon direkt csinalhatta ezt? Azt jelentheti h azer latasbol tetszhetek neki? Remelem talalkozok meg vele a buszon mer elegge bejott es mar varom a hazabuszozasaim :D

2017. febr. 9. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
VAn rá esély, de nem olyan nagy, én is voltam így lánnyal aztán meg soha nem láttam többet, ezért kellett volna lépned. Mindenesetre sok siker a következő találkozásnál, amennyiben lesz.
2017. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!