Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, hogy csinaljam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, hogy csinaljam?

Figyelt kérdés
Van egy lany, akivel nagyon egy huron vagyunk, nagyon hianyzik, mindig ra gondolok, egy az egyben ugyan az mint en, idaig o volt az egyetlen, akivel a legjobban elbeszelgettem, csak szuleim ismerik a szuleit, es nem merem elhivni sehova, mert szerintem nem orulnenek. Nem tudom mit csinaljak.
2017. febr. 9. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? A szuleid nem vannak az o szuleivel jo kapcsolatba vagy micsoda hogy nem mered elhivni? Ha kb 18 evesek leaztek es meg mindig ugyanannyira szeretitek egymast akkor megprobaljatjatok az osszekoltozest. Es amugy titokban is ellehet menni randizni. Mondjatok azt hogy a barataitokkal mentek valahova. De persze szoljatok errol a barataitoknak is nehogy az legyen hogy ha pl a szuleitek talalkoznak a barataitokkal akkor meg csodalkoznak hogy azt hittek veled vannak.
2017. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen a kapcsolatod anyuddal? Ha jó, akkor szerintem beszélj vele, hátha tud segíteni! :)
2017. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Stark2000 ***** válasza:
Szülőkről szólva; ne emiatt hagyd elveszni az esetleges kapcsolatot. Hidd el, nem sok ember van jóba az anyósával, apósával. Elég, ha elviselnek, hehe. :D
2017. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnem titokban elhivni, de majd igyekszem.
2017. febr. 9. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!