Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat? Mit kellenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Mit kellenne tennem vagy mire gondoljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A lényeg csak annyi, hogy az exem másfél év után rámírt és úgy beszélgettünk, mint régen. Nagyon sokat kérdezgetett, mondta hogy örülne neki ha írnék és én masnap írtam is és ugyanolyan jol elbeszelgettunk. Talan meg bokolt is. Mikor szakitottunk nagyon szerettem, a mindenem volt, viszont o azt mondta akkor, hogy mar nem szeret, most pedig azt hogy szeretett, csak hisztis voltam es egyedul akart lenni. Raadasul megakarta kerni a kezem. (ezt is most momdta el).

Irta hogy jo erzes velem.beszelgetni es raadasul most atigazol fociban oda ahol en lakom.

Masfel eve szakitottunk, neki volt egy 3 hetes kapcsolata nekem senki.

Es sosem gondoltam volna hogy ir.

Bar csak ketnapja beszelgetunk, es most eppen nem de en Szivem szerint irnek neki de az agyam nemet mond! De peldaul ma megyek majd kormoshoz es irta hogy kuldjem el neki ha kesz a kormom es megdicseri majd :)

Bevallom elegge felzaklatott.



2017. febr. 11. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem újra összeakar veled jönni. Így a leírtak alapján ez jött le.
2017. febr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet nem jött be neki a 3 hetes kapcsolat, meg egyik lánnyal se jött össze

ezért írt neked, az exének


úgy gondolom a pasik azért írnak rá az exek-re, mert nincs senki más, azaz ha nincs ló, jó a szamár is alapon

nekem a bátyám mondta ezt, szóval lehet benne valami :)

23n

2017. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Nem vagyunk egyebkent mar tinik :)

de mindenki szerint illettunk egymashoz. Es eleg jo pasi, szerintem kapna mast, csak azt mondta lusta lanyokra rairni. Akkor felmerul a kerdes: Ram nem volt lusta? :)

2017. febr. 11. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!