Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érez valamit irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez valamit irántam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy iskolába járunk, egy évvel idősebb. Egy idő óta gyakran észreveszem hogy figyel, bámul, szemezget, de ami elbizonytalanít hogy ezen kìvül még beszèlgetést nem kezdeményezett. Sportol, meccsein is voltam kint és ott is bámult engem meg hasonlók. Egyszer szórakozóhelyen is odajött egy kicsit táncolni de semmi. Ott is bámul, keres a szemével, illetve amikor elmentünk fordulgatott hátra. Nekem is tetszik de nem tudom őt megérteni. A barátai is szoktak bámulnj engem sőt már hallottam hogy biztatták is őt egyszer hogy legyen kicsit bátrabb. Szerintetek érdemes ezzel foglalkozni? Lehet közöttünk valami?

2017. febr. 11. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erdemes! Ha o nem mer akkor menj te oda hozza :)
2017. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érdemes. Tetszel neki. Sok szerencsét:)
2017. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!