Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek a fiúnak vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek a fiúnak vagy csak részeg volt? Lehet belole valami?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy buliba tancoltam egy fiúval alig ismerem csak latasbol mentem a mosdóba ott volt ő is nem tudtam mit akar mondta h zarjamba ez ajtót rs hirtelen le kapot majd alam nyúlt eloktem es kifutotam

Az után nagyon roszul volt nagyon be rúgott meg minden de Akk is ramse nezet semmi

Ebből lehet vmi?

Vagy csak az alkohol miat volt ijen?



2017. febr. 12. 14:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Bárcsak a nyelvtan tankönyv kapna így el a wc-ben......
2017. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Most Akk majd e 😁 Nagyon vicces vagy 😁

Nem al szabdekomba meg itt veszoket meg ízeket használni bocsi

2017. febr. 12. 14:40
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem az ékezetekkel van a baj hanem, hogy értelmezhetetlen amit írsz. A szavakat se tudod helyesen leírni az ékezetek már csak hab a tortán.
2017. febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Karácsonyra helyesírási kéziszótár.


Amúgy részeg volt és kanos, te meg butácska, naív kislány.

2017. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az utolsónak legalább van értelme és ez igaz is 😏 Sajnos
2017. febr. 12. 14:44
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#2 Mi bajod a marcipános csokival? Én szeretem :)
2017. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

yayyy 70%os te vagy az, aki szerint csak a külső számít? :D

2 dolog áll fent eberek, vagy egy troll, akkor nem kell rá válaszolni.

Vagy egy idióta, de akkor se kell rá válaszolni, nem kell törődni vele, mert csak te leszel ideges, adatok neki valami értelmetlen tanácsot hátha a 2. opcióba tartozik és azon majd rágódik egy napig.


SZerintem törd fel a tér-időkontínumot egy mikrohullámú sütővel és 3 bohóc segítségével és aztán megkapod erre a választ kérdező.

2017. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#9, én is! :D De attól még a marcipános csoki nem túl okos dolog, akárcsak a kérdező. :P
2017. febr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De jo h le birjatok nezni a másikat 😀 Gratulalok nektek
2017. febr. 12. 14:49
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha te abból hogy aládnyúlt azt szűrted le, hogy komoly kapcsolatot akar, akkor bőven van még mit tanulnod...el kell keserítselek, csak puhatolózott hogy meg tud-e fektetni. Hány éves vagy egyébként? És nem bántani akarlak, de téged minősít, ha kiírsz egy kérdést és nem nézed át hogy legalább értelmezhető legyen, ez szerintem alapvető igénynek kéne lennie, magaddal szemben.
2017. febr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!