Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan problémákkal állok szembe, hogy amikor a barátomnál vagyok folyton pisilnem kell. Ma ott volam nála 4 órát és négyszer ki kellett mennem, pedig csak egy reggeli kávé, és egy bögre mézes teát ittam.


Másik problémám pedig az izzadás. Szerencsém van, hogy nagyon jó és megértő a barátom, viszont engem nagyon zavar, hogy amikor ott vagyok náluk és pihenünk akkor is izzadok. Nem tudom mitől lehet. Suliban is szoktam. Itthon nem. Valami jó tanács?

Előre is köszi.



2017. febr. 13. 19:10
 1/1 anonim válasza:
Stressz
2017. febr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!