Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek még valamennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még valamennyire lehet javítani ezen a "barátságon"?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdtünk el beszélgetni, hónapokon át mindennap beszéltünk, és mondta, hogy nagyon örül, hogy mindennap keresem.. Szilveszterkor nagyon megromlott a kapcsolatunk.. Akkor volt, hogy nagyon összevesztünk.. Nekem lett barátom neki pedig barátnője.. Nagyon jól elvoltunk, megbíztunk egymásban csak én elhanyagoltam őt.. Mostanság ha keresni szeretném inkább nem teszem mert van, hogy vissza sem ír.. és ez elég rosszul esik.. nagyon sokszor bocsánatot kértem tőle, és mondta is, hogy nagyon rosszul esett neki, hogy nem kerestem.. csak azt nem értem miért tőlem várja el, hogy keressem mindig ha van barátnője és feltételezem, hogy ő is törődik vele.. Valahogyan lehetne ezen még javítani?

2017. febr. 14. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért tőlem várja el hogy keressem mindig ha van barátnője és feltételezem hogy ő is törődik vele?


Ezzel van baj. Mivel te szakítottad meg a kapcsolatot neked kell megtenni az első lépéseket a megjavításához. A mondatod másik feléről meg annyit hogy attól még hogy van barâtnője ugyanúgy igényel barátokat .Attól még hogy valaki kapcsolatban van nem kell hanyagolnia mindenki mást.

2017. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1: Tudom, hogy van. De egyszer is letörne az ujja, ha rám írna? Én számtalanszor kerestem, próbáltam javítani, bocsánatot kérni, ő pedig nem volt hajlandó visszaírni, viszont nagyon hiányoznak a beszélgetések.
2017. febr. 14. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!