Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz lenne bejelölni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne bejelölni egy srácot, akivel hetente egyszer együtt vonatozok?

Figyelt kérdés
Hetente szoktam látni és rendszeresen feltűnt már, hogy engem néz. Egy helyen szoktunk fel- és leszállni, így kitaláltam hova jár suliba aztán nehezen, de megtaláltam facebookon. Fiatalabb nálam és még nem beszéltünk.

2017. febr. 15. 17:08
 1/5 anonim válasza:
Beszélgettek is a vonaton, vagy csak látod őt? Nem mindegy. Mert ha jól beszélgettek, persze nincs akadálya. Érzel iránta valami, vagy tetszik neked?
2017. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább szólítsd meg próbaképp.
2017. febr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz!
2017. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 opened paradise ***** válasza:
Meg kell próbálni,az nem kerül semmibe sem!
2017. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jelöld be. De lehet ha visszajelöl inkább várd meg míg ő ír rád. Meg tényleg inkább beszélgess vele a vonaton.
2017. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!