Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudassam vele, hogy én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam vele, hogy én voltam?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit a buszról ismerek, de csak látásra.. Lehet nincs ilyen, de ha igen, akkor első látásra beleszerettem.. Azt is tudtam, hogy hol lakik, bedobtam neki egy csokit, meg egy kis üzenetet névtelenül, amiben azt írom, hogy beleszerettem, másnap is láttam, akkor nagyon jó kedve volt, ugrált, mosolygott folyamatosan.. Viszont azóta se tudja, hogy tőlem kapta.. Szeretném valahogyan tudatni vele, hogy én voltam, de nem tudok beszélni vele, az mindig is a gyengeségem volt, hogy nem tudok kezdeményezni egy lánynál :/ Szerintetek? ő 15 éves, én 16 :)

2017. febr. 19. 23:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%

Úristen, ez nagyon cuki :))

valahogy próbáld meg magadat összeszedni, és hajrá:D Kezdeményezz vele beszélgetést. Szurkolok! ;)

2017. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, hogy én is bejövök neki :/ Mondjuk néha néha láttam, hogy rámnézett, de ennyi, meg a buszon egyszer sok hely volt, de ő pont mögém ült :O
2017. febr. 19. 23:24
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Menj oda és kérdezd meg hogy ízlett e a csoki? Mert hogy te küldted ;)
2017. febr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De ez a bajom.. nem tudok csak úgy odamenni :/
2017. febr. 19. 23:42
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Ne hezitálj, most megéri megpróbálni :D
2017. febr. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szólítsd meg mindenképp, én szurkolok neked. Ha velem ezt csinálná egy fiú, akkor nagyon boldog lennék. Majd mindenképp írj, hogy mi lett :(
2017. febr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Bocsi ilyet akartam írni: :) ez helyett: :(

:D

2017. febr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem attól félek, hogy mit gondpl majd, hanem szimplán nem vagyok képes megszólítani :(
2017. febr. 20. 14:07
 9/17 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Lehet, hogy most félsz, de inkább meg sem próbálod? Figyelj, én voltam ilyen buta és nem szólítottam meg egy fiút. Mai napig bánom. Ha rosszul sült volna el, akkor is legalább megpróbáltam volna. De nem tettem. Nem tudom, hogyan segíthetnék neked. Szerintem mondd el neki, végülis semmit sem veszíthetsz ;)
2017. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Na, mi újság?:D

Ha még mindig semmi, akkor what if mondjuk bedobnál egy olyan levelet is, amiben leírod, hogy "a buszról a fekete sapis/zöld kabátos/nem tudom milyen srác vagyok, tőlem kaptad a csokit is" aztán hátha ő megy oda hozzád? :D

2017. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!