Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 év körüli lányok, milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 év körüli lányok, milyen fiúk jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
Kinézetre és a belső tulajdonságokra gondolok.kort és nemet írjatok. :)
2017. febr. 20. 13:03
 1/4 anonim válasza:
Nekem a belső sokkal fontosabb mint a külső. Legyen kedves velem, vicces, törődő. Külsőre egyébként tetszik a fekete vagy barna haj, borosta, barna szem. 16L
2017. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

Heló.

Most majd jönni fog a válaszok tömkelege, arról, hogy "nekem a belső számít".

Na ez már most átverés, és hatalmas kétszínűség.

Mindenki tudja, hogy a külső, és a belső adja együtt a vonzódást, a külső elég minimális vonzódáshoz de az akkor a legerősebb ha számunkra megfelelő belső is társul hozzá.

Sajnos ezt nem lehet egyértelműen megválaszolni.

Van millió kedves ember körülöttem, mégis vagy bírok ötöt.

Ez az adott szituációtól függ, és ezer-meg ezer más tényezőtől.

Ezt neked is tudnod kéne.Vagy csak én tudod ennyire logikus gondolatmenetet kialakítani? Ne értsed félre, nem vagyok beképzelt (nem magyarázkodom, ne is reméld.;) ) örülnék ha az lennék, nem lenne ennyi problémám magammal, de úgy hittem, hogy az egyértelmű, hogy ha egy lány azt mondja, hogy neki hűséges, kedves, nyugodt fiú kell, az kézzel fogható, mert millió van mindenfelé mégse jön úgy össze a dolog.

A szerelemnek és a vonzódásnak több az összetevője.

Remélem át tudod ezt gondolni, és megérteni valamennyire.

Ja és légy önmagad.

Az jól értékelhető.

14/L

2017. febr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
a csiga lassúak
2017. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél más.

Nekem külsőre a haja színe szinte mindegy, a szőke annyira nem tetszik, de ha minden más jó egy fiúba, nem fogok azért eltávolodni tőle, szemszíne tökmindegy, legyen magas, legalábbis nálam magasabb, legyen férfias amennyire ennyi idősen lehet, a mély hangot is szeretem, ami nem az a nyávogós. Legyen sportos testalkata, és itt nem a kockahasra meg a kigyúrtságra gondolok, hanem arra, hogy ne legyen kövér.

Belsőre legyen minimum annyi idős, mint én, legyen kedves, segítőkész, legyen humora de ne hülyéskedjen el mindent, tudjon komoly is lenni, ha kell. Legyen normális, bánjon velem jól, legyen gondoskodó. Legyen érett. Ne azt nézze egy lányban, hogy milyen a feneke meg a melle.

Nem jön be ha valaki cigizik, iszik.

14L

2017. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!