Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek rólam lányok ezek alapján?

Figyelt kérdés
Szeretek segíteni másokon, viszont nem szeretek segítséget kérni; bizalmatlan vagyok az emberekkel, de bennem megbízhatnak; eléggé érzelem beállitottságú személy vagyok, hamar fel tudom kapni a vizet, ha valaki mondjuk harmadjára nem ért meg valamit, de ha lehangolt vagyok, nem szeretem kimutatni, hogy másoknak ne húzzam le a kedvét. Nagyon félős és gátlásos vagyok, ha csajozásról van szó, barátnőm sem volt még. De eléggé ragaszkodok ahhoz, aki a barátom vagy aki lány megtetszik. Van egy pár srác és lány barátom is, de tényleg nem sokan, 6-an vannak összesen. Kiállok a barátaim mellett és mindig fedezem őket, ha megkérnek. Nincs sok barátom, ha be kellene magamat sorolnom, akkor az antiszociális jelzőt aggatnám magamra. Bár azért néha el szoktam járni a barátaimmal sörözni, akkor sem szoktunk lerészegedni, mert az szerintem/szerintünk nem jó, felelősségteljesek vagyunk. Bulikba sem szoktam járni, azt feleslegesnek is találom. Lusta vagyok a sportoláshoz, tesiből sosem voltam jó, szinte mindig a 3-asért kellett küzdenem. Viszont szeretem a művészetet (verseket írok, zenélek és énekelek), de nem szoktam olvasni. Kedvenc zenei stílusaim a punk, a hard rock és a '80-as évekbeli rock. Egyik hobbim, amit szinte minden nap végzek, az a főzés és a sütés. Sütiket még nem tudok csinálni, de fejlődni szeretnék ilyen téren is. Ezek mellett önkéntes véradó is vagyok, mindig elmegyek, amint letelik a közel 2 hónapnyi várakozási idő. Faviccek nélkül nem telhet el nap és nem olyanok vannak a tarsolyomban, amiket olvastam, hanem magamtól szoktam kitalálni. Magamon is szeretek viccelődni, nem csak másokon, viszont próbálok nem sértő dolgokat mondani. Szoktak velem lelkizni is, mert bármikor elmondom az őszinte véleményemet, ha az illető nem akarja hallani, akkor is, de óvatosan mondom el. Tudom, hogy hol van a határ a komolyság és a humor között. Filmeket nem nagyon, inkább sorozatokat szoktam nézni. De mindig csak a vígjátékokat és a nem vérengzős akciófilmek/-sorozatokat nézek, mert az ijesztgetős dolgokat nem csípem. Van pár fóbiám is: rettegek a pókoktól, a többi ilyen kis dögtől csak félek; a fogorvosokhoz sem szoktam járni, pedig már eléggé kellene egy fogszabályozó; tériszonyom is van, ha lefelé nézek; illetve a bohócoktól is ki tudok szaladni a világból. Külsőleg ápolt vagyok, testalkatilag átlagos vagyok (nem vagyok sem duci, sem izmos, viszont nem vagyok az a csont és bőr típusú srác). 20/f

2017. febr. 23. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Te aztán nem sportoltál a szavakkal.😁 Mindezek alapján tökéletes pasi vagy és ha minden lány ismerné ezt az oldaladat, nem tudnád, melyiket válaszd. A tulajdonságaid egyszerűen fantasztikusak!☺

19/L

2017. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján nem zárkóznék el attól, hogy jobban megismerjelek, de nem is feltétlenül küzdenék azért, hogy megismerhesselek. De összességében szimpatikusnak tűnsz ennyi alapján:) 19l
2017. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Antiszociális? Elég érdekes lenne kavarni egy pszichopata/szociopata sráccal, mert az antiszociális személyiségzavaros embereknek nincsenek érzéseik. A leírasodban paradoxon szerepel, hisz egy érzéketlen, szeretetre képtelen személy nem lehet érzelmes :D
2017. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

#3.

Az antiszociális nem egyenlő a személyiségzavarossal te paraszt galamb.

Én is antiszociálid vagyok, hasonló beálítottságú, elegem van az egyéniség nélküli emberekből.

A sportos rész, mondjuk pont nem igaz rám, kitartó vagyok, ez ott is megnyilvánul.

Meg fogod találni a neked valót...De ne keresd.Az sose vezet jóra.

L

2017. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
#4: De igen, az antiszociális az a pszichopata. Ha te a társaságkerülőre gondolsz, az nem antiszociális, hanem aszociális. Az "anti" az ellent jelent, az "a" fosztóképző.
2017. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

"Az új névben szereplő antiszociális kifejezés nagyon megtévesztő, mivel a köznyelvben antiszociálisnak azokat az embereket szoktuk nevezni, akik kerülik a társasági életet, visszahúzódóak, gátlásosak. Szakszerűen azonban ezt az embertípust aszociálisnak kellene nevezni"


[link]

2017. febr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#1: Én és a kérdező megdöbbentően hasonlítunk,némi különbséggel. De én hagyom,hogy az emberek megismerjenek. Valahogy mégsem vesz annyi lány körül,hogy le kelljen vakarnom őket magamról. Szóval te valamit nagyon félre írtál 😊
2017. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Ma vettem észre, hogy elgépeltem egy szót. Nagyon röhögtem. :D Azt akartam kifejezni, hogy nem spórolt a szavakkal. Telefonról írtam, az meg folyton javítgatja a szavakat. Múltkor azt akartram írni, hogy "homlokaink", erre "homlokzataink"-at küldtem el. ;)
2017. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nagyon magamra ismertem az írásodban,annyi különbséggel, hogy én lány vagyok.
2017. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!