Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nálatok kizáró ok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok kizáró ok, ha egy lánynak hiányzik egy foga?

Figyelt kérdés

Az egyik szemfogam mögötti fogam hiányzik, ami beszéd közben nem látszik, de például, ha nevetek, akkor látható. Mosolyogni mindig összezárt ajkakkal szoktam, tehát nem a fogam miatt, hanem nekem ez így természetes és kényelmes. Nem próbálom kifejezetten takargatni mert szerintem az sokkal szembetűnőbb, furcsább lenne, de azért nyilván nem mutogatom.

Nem akarok kifogásokat keresni, ez az én hibám is. Sajnos elég rosszak a fogaim, ez az egész családunkra jellemző (a szüleimnek és a testvéremnek is mindig voltak ilyen jellegű problémáik, szinte nincs is "érintetlen" foguk) pedig mindig odafigyeltünk rá, a műtétem óta pedig még jobban odafgyelek a fogaimra, de sajnos még mindig akadnak problémák. Gyerekkoromtól kezdve kellett fogorvoshoz járnom és én lelkiismeretesen jártam is mindig ellenőrzésekre, kezelésre szóval nem vettem fél vállról a dolgot, azonban egy rossz élmény után (begyulladt a fogam, ami eleve nagyon fájt és az orvos gyökérkezelte mindenféle érzéstelenítés nélkül) egy ideig nem mertem visszamenni a fogászatra és ennek meg is lett az eredménye. Egy új fogorvos magánrendelést nyitott a városban, fiatal és modernebb és minden szempontból jobb választásnak tűnt ezért összeszedtem magam és elmentem hozzá, viszont sajnos már neki sem sikerült megmentenie a fogamat és ki kellett műteni. Azóta is hozzá járok, a többi fogam jelenleg rendben van, de valószínűlég ugyanúgy vissza kell még járnom párszor. Gondolkoztam a pótláson mert a jelenlegi fogorvosomban maximálisan megbízom és alapvetően ez hosszútávon egy jó megoldásnak tűnik, azonban még nem sikerült rászánnom magam mert azért egy ilyen dolog nem 2 forint, nem pár nap alatt jön rendbe és azért számomra elég ilyesztőnek is tűnik.

Szóval számotokra ez egy egyértelmű kizáró ok vagy pedig el tudnátok fogadni?


2017. febr. 25. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyenek nekem is a fogaim, nekem sem volt meg kb egy évig az egyik szemfogam mögötti fog. Egyik fiúmat sem zavarta. Úgyhogy nyugi, ez nem kizáró ok.:)
2017. febr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam igen
2017. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én túlélném! :D Emberre válogatja! :D
2017. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!