Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire jönnek be az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire jönnek be az elegáns fiuk?

Figyelt kérdés
Mostanában iskolába vagy ingbe kötött pulcsival járok vagy sima kapucnis pulcsiba, de szeretnék elegánsabb lenni pl néha ing+nyakkendő feltűrt ingujjal v ilyesmi. Mi a véleményetek? Nektek mi jön be? Tudtok még mondani ötleteket? 15 éves vagyok.

2017. márc. 3. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bejön, de a kötött pulcsi nem mindegy hogy milyen. A nyakkendő kicsit túlzás ilyen fiatalon. De ez csak az én véleményem.
2017. márc. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem 15 évesen,elég a pulcsi,ing,polo.

Nem kell semmi flikkflakk. 😀


Jóóó persze bejön az elegáns is...De az előbbi jobb.

(Remelem azért erteni hogy mit írtam 😂)

2017. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tök mindegy ?

Öltözködj úgy ahogy te akarsz, ne úgy ahogy mi.

L

2017. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
imádom az elegáns férfiakat:)
2017. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jah... férfi 15 évesen xd

Nekem különben nagyon bejönne *.*

Persze ez csak az én véleményem. :)

2017. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

15 évesen ingbe nyakkendőbe [+ sportcipő :-(*) ] iskolába járni napi szinten szerintem nevetséges. Ha bróker leszel, vagy üzletkötő, vagy akármilyen igazgató, vagy vállalkozó, vagy banki ügyintéző stb, akkor OK, de te 15 évesen maradj meg egyszerűen a póló + farmer kombinációnál, és az eszeddel (+illemtudásoddal) és a humorérzékeddel akarj kitűnni, hidd el a lányok értékelni fogják!


Öltönyt (ing csakis nyakkendővel) és hozzá való alkalmicipővel (!) nyugodtan felvehetsz: évzárón/évnyitón, állami ünnepeken, egyházi ünnepeken.


Öltönyhöz soha nem veszünk sportcipőt mert stílustalan.

Remélem tudtam segíteni.

2017. márc. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nekem bejön, már csak azért is, mert jó, ha egy fiú ad magára, és mégsem az a tipikus divatgyerek, akinek a cuccait én hordanám szívesen lányként:D

18/L

2017. márc. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem jonnek be, de pl baratnom odaig van ertuk.Persze ha olyan van unnepsegen oltonyben aki tetszik az mas, ugy tetszik, de amugy nem nagyon.c: 14/L
2017. márc. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bejön, de ne vidd annyira túlzásba. 14/l
2017. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A szexi:33 imadom oket❤
2017. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!