Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha 16 évesen még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 16 évesen még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés

Hali. Az a helyzet hogy 16 éves vagyok, és még nem csókolóztam. Vannak folyamatosan kiszemeltjeim, de altalaba nem jonnek ossze, ne gondoljatok ilyen kocka dagadt pattanásos srácnak, mert nem olyan vagyok. :D rólam:

Szőke, szemüveges, divatos hajam van, 172 cm vagyok és 75 kiló nincs kockás hasam, valamennyi felesleg van rajtam, de elkezdtem kondizni, hogy nyárra jól nézzek ki :D 5.-ben volt "barátnőm" de tudjátok annyi idős fejjel mi volt köztünk :D (11-12) most 10.-es vagyok szóval nem most vol. Köszi a válaszokat. Ha valaki akar irhat privátot is. :)



2017. márc. 5. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, gáz. Csoda, hogy még nem vetett ki magából a társadalom...
2017. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak mar gáznak tartom, hogy nekem még ez sem volt meg, mikor a kortársaim már nemi kapcsolatban élnek.
2017. márc. 5. 21:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem nyugi! Sőt, bélgáz vagyok! T.T 16/f
2017. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Nekem még annyi kapcsolatom se volt mint neked :D

16 vagyok, 1,85 magas és kockás a hasam. Úgy tűnik, ez semmit nem számít :D

2017. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, mindennek el fog jönni az ideje, ne aggódj. Háromnegyed évvel ezelőtt (annyi idősen, mint te) még én is pont ezen paráztam, most meg már barátnőm van és tökéletesen megvagyunk minden téren.
2017. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hozzáfűznék annyit, hogy nem is járok bulizni, ott pedig allitolag siman le lehet kapni par csajt :D de amugy nem izgat a bulizás..
2017. márc. 5. 22:36
 7/9 anonim ***** válasza:
A csók szerintem nem jó olyanokkal,akik komolyan sem vesznek téged
2017. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem sem volt semmilyen kapcsolatom... :D Nem hiszem, hogy ezen múlik. :) Sőt, én 88 kiló vagyok 176 centivel xDD
2017. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 16f
2017. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!