Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Apró/finom érintések", de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Apró/finom érintések", de hogyan?

Figyelt kérdés
Ugye vannak cikkek hogy hogyan bolondítsd magadba meg ilyenek.. és ezeknek a 90 százalékuk írja hogy próbáljuk megérinteni az illetőt. De azt nem írja egyik sem hogy hogyan/miképp érjünk hozzá:/ valaki tudna nekem segíteni hogy ezt hogyan tudnám kivitelezni? Valahogy frappánsan, nem pedig odamegyek és elkezdem simogatni meg ilyenek:D

2017. márc. 12. 16:54
 1/3 anonim válasza:
100%
Hát mondjuk, ha beszélni akarsz vele, akkor ne szólítsd le, hanem érj finoman a vállához (persze ne tartsd rajta sokáig a kezed, mert az kicsit furin venné ki magát...), vagy néha boxolj bele a vállába (gyengéden!! azért maradj nőies) stb... Én ilyenekre tudok gondolni.
2017. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Igazából szerintem ehhez rutin is kell, vagy az elején biztos nem fog olyan természetesen a dolog. Igazából a fokozatosságon van a lényeg, hogy az apróktól kezdve az egyre intenzívebbekig haladsz (de nem intim részeken, mert akkor rögtön bukó, az már max csak a csókolózás után)

meg helyzetekkel élni, köszönéskor puszi-puszi arcra, ha olyat mondd, akkor viccesen "jajj te" és meglököd finoman a vállát, ha tömegen kell keresztül menni, akkor a kezeddel húzod magad után, Ha a haján valami szösz van, akkor azt leszedni, ha valamiért aranyos, akkor gyere adj egy ölelést, és megöleled ilyenek, de a lényeg, a fokozatosságon van. :)

2017. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hasznosak voltak!:)

Ha van valakinek még ötlete, ossza meg velem!:D

2017. márc. 12. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!