Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem egy ilyen lánynál?

Figyelt kérdés
Nem régen megtetszett egy lány (osztálytárs), akivel eddig nem is foglalkoztam. Nagyon sokszor még csak nem is köszöntünk egymásnak. Szerintetek, hogy tudnék elkezdeni jobb viszonyba kerülni vele? Már volt egy lehetőségem, hogy közelebb kerüljek hozzá, de végül beteg lett és nem lett belőle semmi. Chaten már próbáltam kedves lenni vele, de vagy nem vette észre vagy nem nézné ki belőlem, hogy vele kedves lennék vagy nem szereti ha kedves vele valaki (ha létezik ilyen) vagy csak nem akarja. Személyesen még nem próbálkoztam, sőt mostanában már inkább kerülöm, mert nem akarom, hogy az egész osztály ezen röhögjön, hogy, hogy benéztem, mert igazából nincs is nála esélyem. Ti mit gondoltok?

2017. márc. 12. 18:43
 1/2 A kérdező kommentje:
15/f
2017. márc. 12. 18:45
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszelgetni mindig beszelgethetsz vele, ne fejezd ki tulsagosan egyelore, hogy milyen hatso szandekkal kozeledsz fele. Egyszeruen csak baratkozz. Abba senki nem kothet bele. Aztan majd eldol idokozben, hogy tetszel e a lanynak, mert ezt o fogja eldonteni. Es ne aggodj az osztaly velemenyetol. Idiota az, aki mas szerelmi banatan vagy szenvedesen csamcsog.
2017. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!