Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem ez a fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem ez a fiú?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban akivel egy baráti társaságba tartozunk. (nagyon jó barátok vagyunk) Volt pár hónapja egy buli, ahol mikor egyikőnk sem volt teljesen józan, rám mászott és csókolóztunk, simogatott meg fogdosott, de semmi komolyabb nem történt. (megakadályozhattam volna, de nem tettem) Erre a dologra sokat gondolok, és ezelőtt velem semmi hasonló nem történt (a csókolózást leszámítva). Most pedig érzek iránta valami vonzódást, és érdekelne hogy szerintetek lehet e ennek az "utóhatása". Hangsúlyozom, jó barátok vagyunk, volt vele már jónéhány mélyebb lelki beszélgetésem, de az utóbbi időben nem igazán beszélgetünk úgy kettesben.

Tehát a kérdés, hogy nekem tényleg tetszik e ez a fiú, vagy a vonzódás amit érzek csak a történtek következménye.

16/L



2017. márc. 13. 21:37
 1/2 anonim válasza:
ok
2017. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Huha... Hát szerinted innen ki fog tudni válaszolni arra, hogy neked tetszik e az a fiú? Neked kell tudni! Ezen az oldalon olyan marhaságokat is kérdeznek hogy már a fejemet fogom...
2017. ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!