Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki tetszik az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik az iskolába de nem tudom, hogy menjek oda hozzá, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem de nem tudom mit mondjak neki hogy szoljak hozzá!Válaszokat előre is köszönöm!

2017. márc. 14. 07:14
 1/4 anonim válasza:
én lánykényt azt mondom hogy legyél magabiztos a csajok nem szeretik az olyanokat akik nem merik felvállalni amit éreznek figyu menj oda magabitosan és mond el neki amit érzel ninncs vesztenivalod
2017. márc. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Ha leírunk egy mondatot, akkor azt fogod neki ismételgetni egész nap? Vagy mégis hogy gondolod? Írjuk le az egész napi beszélgetést neked? Vagy szedjük fel neked a bigét?
2017. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kérj kölcsön tőle valamit

ha nem adod vissza legalább lesz egy közös pontotok :D

kérj tőle számológépet, az igazi kincsnek számít az iskolában

hány évesek vagytok?

2017. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 H. Alexa válasza:
Bár nem vagyok srác, de tippre : Szia, van kedved beszélgetni ?
2017. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!