Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Tetszik a volt barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Tetszik a volt barátom legjobb barátja? Gáz?

Figyelt kérdés

igaz, hogy a volt barátommal csak 3 hónapot voltam együtt, és ő szakított, mert NEM SZERETETT már, meg a legjobb barát tabunak számít, de akkor is... Eddig is sokkal jobban kijöttem azzal a fiúval, csak na... mindegy

Meg valszeg ha én is bejönnék neki, és megtudná, hogy nekem is bejön, tuti nem kezdeményezne, hiszen az egyik legjobb barátjának a csaja voltam. (Meg mi kb fél hónapja szakítottunk)

Szóval, lenne értelme ábrándoznom, vagy felejtsem el, mert a barátja miatt ugyse akarna tőlem semmit?? 16/L



2017. márc. 14. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, lehet hogy én vagyok nem normális de lennél szíves értelmesen leírni?
2017. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem volt egy barátom (pasim), aki kábé fél hónapja szakított velem, mondván, hogy nem szeret, és még nincs felkészülve egy kapcsolatra. Vele három hónapot voltam együtt, de nem volt komoly a kapcsolat.


Neki az egyik legjobb barátja nagyon tetszik nekem, de nem tudom, hogy érdemes-e róla ábrándozni és reménykedni? Hisz legtöbbször ha egy fiúnak bejön a legjobb barátjának az exbarátnője, akkor sem próbálkozna nála, ha tetszik neki. Szóval nem tudom, hogy van-e esélyem.


Bocsi, hogy ilyen retardáltan írtam le a kérdésben :))

2017. márc. 14. 17:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi baj! :)

Nos, ha nagyon szeretnél kapcsolatot tőle akkor járj vele nyugodtan, attól még mert valaki valakinek a legjobb barátja attól még nincs beleszólása a szerelmi életébe. De az is lehet, hogy dühös lenne vagy konfliktus lenne belőle.

2017. márc. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te mennyire örülnél ha az exed járna a legjobb barátnőddel? Na ugye.

Szerintem hagyd.


Másfelöl meg. Most nem tudja hogy neked bejön. Hát tudja meg majd ő eldönti hogy rossz ötlet lenne e. Hisz ő tudja a pasi kódex szabályit.

2017. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
még gimiben jártam egy sráccal, aztán annyira nem működött a dolog egy fél évet jártunk, aztán szakítás lett, viszont a legjobb barátjával úgy kezdtünk jóban lenni egymással, bejöttünk egymásnak, a srácok megbeszélték, hogy nem gond-e ha, nem volt gond, a volt barátom is talált magának más barátnőt, én meg a legjobb baráttal most már 6 éve vagyok együtt :) 23/L
2017. márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, ha össze jössz volt pasid haverjával/rokonával annak nem lesz jó vége, mindent elmond majd a volt pasidnak, nagyobb az esély hogy megcsal, de ez az én tapasztalatom, ha gondolod mond el neki:)
2017. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!