Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket zavar ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha ölelés közben feláll és hozzátok ér?

Figyelt kérdés
Amikor megölelem mindig nagy erővel feláll és hozzá ér engem meg zavar hogy ő ezt nem szeretné, nem is merem megölelni rendesen pedig ő mindig bújik oda én meg folyton megszakítom az ölelkezést de újra és újra ugyanez van pedig azt hittem az idegességtől nem fog felállni :/

2017. márc. 18. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Pasi vagyok, de azért válaszolok.


Volt egy nagyon gyönyörű barátnőm, akit mindenki megkaphatott tulajdonképpen. Én jóképű vagyok, de a közepes felé hajlok a testem fejletlensége miatt. Nekem állandóan felállt, amikor ölelkeztünk. Nekem csak szép lánybarátnőim voltak, mind csak inkább elmosolyodtak. Szerintem, ha feláll a farkad, az a totális 100%-os őszinteség jele, amelyet ők is tudnak. Szeretik, de mértékkel. A combjához nyomd oda, az senkit nem zavar még a villamoson sem, ő tudni fogja, hogy tetszik neked.

2017. márc. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem soha nem zavart, először kicsit zavarban voltam, de akkor is inkább csak még jobban hozzá bújtam. Ahogy az első írta ez az őszinteség jele és szerintem egy teljesen természetes dolog. Vagy nagyon fiatal a barátnőd, vagy nem tudom, de számomra furcsa ha ez zavarja.
2017. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy zavarja e.. Ezért kérdeztem 19 vagyok ő meg 18
2017. márc. 18. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. De mivel én őszinte ember vagyok ezért ha zavarna akkor mondnám.
2017. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Adelll ***** válasza:
100%
Ha ketten vagyunk akkor kifejezetten tetszene oleles kozbe mert ez tenyleg azt mutatja hogy bejon neki a dolog..masok elott viszont kicsit zavarbaejto lenne
2017. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!