Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni az ellen,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni az ellen, hogy nem merek beszélni a lányokkal, akik bejönnének nekem? Továbbá az önbizalmamat és magabiztosságomat hogyan növelhetném?

Figyelt kérdés

2017. márc. 20. 09:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Változtasd meg a gondolkodásodat a lányokról. Gondolj csak bele, hogyan gondol egy lányra, vagy úgy alapjáraton az összes lányra egy olyan fiú, aki körül nyüzsögnek? Lehet úgy, hogy "ha odamegyek, meg fogom nevettetni", "le fogom nyűgözni" stb stb. Ergo te hogy mész oda jelen pillanatban:"Nem merek beszélni veled, félek tőled, félek a lányoktól", "nincs önbizalmam, nekem ez nem megy, kevés vagyok hozzád". Nos nem tudom látod-e a különbséget, vagy érzed-e. És még ha nem is úgy sülnek el a dolgok is és mindkettő srácot elutasítják, míg az előbbi túlteszi magát rajta hamar, így a második magába temetkezik. Ezért az előbbi meg fog ismerni több lányt is azután, az utóbbi viszont megragad. Először is változtasd meg a gondolkodásodat, akármilyen hülyének is fogod érezni magad, csak csináld. Utána meg ültesd át a gyakorlatba, akár olyan lányokkal is kezdheted, akik nem szimpatikusak. Nem harapnak, ettől nem kell félni, sőt én is ilyen voltam mint te, és meglepődnél, hogy milyen rendesek tudnak lenni, ha te is az vagy.:D Jó persze kivételek mindig vannak, de a figyelmet nem arra kell fókuszálni.:D


Ergo pozitív gondolkodás, pozitív attitűd ami segít, ha összegeznem kéne. De nem csak akkor amikor a dolgok jól sülnek el, hanem akkor is pozitívnak lenni amikor mindent szarnak érzel. (érzéseket gondolatok generálják, és amikor rosszul érzed magad valami miatt, akkor sok negatív gondolat kószál a fejedben, és ha ezt felülírod pozitív gondolatokkal, egy idő után teljesen megváltozik a mentalitásod.)


Remélem tudtam segíteni, hajrá hajrá.;)


Ja amúgy én odáig jutottam, hogy 14 éves koromban az emberekkel nem mertem beszélni, most meg a legjobb csajok az osztályban teljesen belém voltak zúgva.(azóta elkeveredtünk egymástól velük, azért csak voltak.:D) Sokan fel is vettek facebookra lányok, mert a megjelenésem annyira pozitív volt, rám írtak, hogy szimpatikus vagyok random lányok, akiket nem is ismertem:D Illetve nagyon sokat flörtölgettek velem.

Lehet egy álommesének tűnik a dolog, de nekem ez így működött ahogy leírtam. Kezdeményezni akkor még én se nagyon mertem, de nagyon le tudtam nyűgözni a lányokat. És most már a kezdeményezés is nagyon jól megy szerintem.:)


21/f

2017. márc. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ja még annyi, hogy ez nem fog menni egyik napról a másikra. De ha fokozatosan szépen csinálod, idővel akármit elérhetsz vele:D
2017. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolj. Próbálkozz. Aztán rájössz, hogy nincs benne semmi különös. Hozzászoksz. Kb. mint a szereplés, lámpaláz. Csak úgy lehet csökkenteni, ha sokat vagy olyan helyzetben. Ha meg valami nem sikerül, nem kell belőle nagy ügyet csinálni. Nem vagyunk tökéletesek.
2017. márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
#1: Most elérted,hogy egy rakat lány rád van állva,de a normális lányoknak a csajmágnesek nem kellenek,ellenben a sok tapadós pitsáknak,akik rád írnak.
2017. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Na igen kérdező, pont ezért nincs nője sok embernek, mert beskatulyázza őket, mint az előttem szóló.


Egyrészről mit is nevezünk mi normális lánynak? Szerintem ez teljesen relatív mindenki számára.


Csajmágnesek nem kellenek a normális lányoknak? De ha csajmágnes vagyok, akkor őket is vonzom, nemde?:D Akkor van esélyem náluk nem?.:D Ismered azokat az embereket kitéve betéve akik rám írtak? Akkor hogy mersz kijelenteni ilyet róluk?:D


Ez az ami tipikusan magyar mentalitásbeli probléma, ha valakiben van valami jó, azt próbáljuk átformálni rosszá.:D Pont ennek az ellenkezője az, ami működőképes.:D Akik rád írnak, azok biztos pitsák, ergo rosszak, rossz csajok.:D Ergo rossz próbálta átformálni, hogy ez a felfogás rossz, mert rossz lesz a kimenetele.:D


Én az ilyen embereket ellenpéldaként használom, ergo segítenek nekem a helyes úton maradni. Szóval köszi.:) Illetve a te életed, hogy mindebből mit fogsz fel, az a te lelkeden szárad, és ez lehet neked jó, akkor meg csak így tovább;D

2017. márc. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
rosszá próbálta átformálni* csak hogy érthetőbb legyen:D
2017. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

#5: Tényleg relatív,mi a normális lány? Nem,nem az. Csak vannak,akik fejében a kifejezés torzulást szenved.

Többek közt nem tapadnak a pasikra,főleg nem olyanokra,akikre további 10. A lányok nem válogatni való ruhák és vannak olyan normális,kommunikatív pasik,akik mellette nem ismerkednek még X lánnyal. Itt eltűnik a bizonytalanság is mindamellett,hogy megbízhatónak is tűnik a férfi.


Amúgy eloszlatom a kételyeid,a nőkkel való kommunikációmmal nincs baj, volt már több kapcsolatom is. És még mindig nem ők udvarolnak nekem,olyanok maradjanak tőlem távol. A negatív példa nem én vagyok.

2017. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon is relatív, hogy mi az a normális lány. Pont ezért van az is, hogy kinek ki tetszik meg. Lehet hogy egy rocker vadállat csávónak az ugyanilyen rocker vadállat csajszi a normális. Mert neki ez a hétköznapi normális viselkedés. Viszont egy "úrifiúnak" meg lehet az a normális, hogy elegáns egy nő, lassú mozdulatokkal, kecses, nőies mozgással. Akkor mondd már el nekem kérlek, hogy lehet az, hogy két férfi mást tekint normálisnak?:D Egyik lány lehet az összes rockerrel összefeküdt már, de vad csajszi és épp ezt szeretik benne, ezt tartják normálisnak, másiknál meg féltve őrzik, mint egy világcsodát.


De mégis ki a fene vagy te, hogy megmondod, hogy milyen legyen egy normális lány?:D Csak nem maga a megtestesült vallások elkábult szemében létező Isten?:D



"Többek közt nem tapadnak a pasikra,főleg nem olyanokra,akikre további 10." Ha eszerint zárnak ki potenciális kapcsolatot, hogy esetleg más lányoknak is szimpatikus lehet egy srác, akkor szerintem azok a lányok véletlenül sem normálisak.:D De szerintem ilyen nem létezik.:D Pasikra tapadás az meg teljesen relatív megint csak, van akinek már az tapadás, hogy megkérdezik tőle 3x hogy mennyi az idő.:D


Attól hogy párkapcsolatban van valaki, szerintem még nem jelenti azt, hogy ettől a ponttól kezdve, minden nőt ködnek kell nézni. Csak vannak bizonyos határok amiket nem szabad feszegetni, és ha féltékeny a barátnőcske, van szája megmondja az ami aggasztja. Ha például egy lány osztálytárssal raknak össze valamilyen csoportmunkában, akkor ettől függetlenül nem leszek tapló vele, még ha esetleg pont olyan is akivel nem szoktam beszélgetni, ergo nem ismerem.:D Te viszont azt mondod, hogy az a pasi, aki más lánnyal ismerkedik, tehát gyakorlatialg kapcsolatba elegyedik, az már nem normális.:D waoooh micsoda egy ember lehetsz:D Bizonytalanságot, más néven féltékenységet nem a másik félnek kell leküzdenie, hanem éppen annak aki érzi.:D


Nem értem mi a gondod azzal, hogyha egy nő rám ír.:D És sehol se írtam, hogy én összejöttem ezekkel a lányokkal, csak beszélgettem velük, vágod, rendes voltam.:D Én is egy olyan lánnyal fogok összejönni akinek én udvarolok, akit én választok, nem pedig fordítva. De szerintem ezzel sincs semmi gond, ha egy lány szeretne MEGISMERNI, és egyébként nem UDVAROLNI. Ne keverjük már a fogalmakat.:D Az hogy szimpatikus valaki valakinek, lehet barátilag is szerintem. Udvarlás az már az, ha elhív ide oda stb. Történt ilyen is nálam is, meg volt ilyen tapadós lány is, aki átölelt csak úgy, mikor kb nem is ismertem, mindig odajött hozzánk, őt lekoptattam én is.


Egyébként szerintem kb a mondandóm 10%-a ragadhatott át rád az első szövegemből. Mert nem arról volt szó, hogy hogyan legyél olyan, hogy nyüzsögjenek körülötted, hanem hogy hogyan érheted el azt, hogy szimpatikus legyél a szemükben. Én leírtam, hogy rám ez milyen hatással volt, és hogy milyen hatással lehet emberekre. Az szerintem még nem főbenjáró bűn, ha valaki úgy viselkedik, ami amúgy valójában ő is, mert mindenki tud pozitív lenni, mindenkiben ott van ez, és hogy ez tetszik az embereknek. Nem bűn az, ha valakit szeertnek az emberek, a lányok. És nem hencegtem vele, hanem bizonyítani próbáltam az állításom hatékonyságát. És ezt szerintem sok az általad definiált normális lányok sem veszik zavaró jelként.:D


Egyértelműen nem értetted meg azt amit írtam, és próbáltad átgenerálni olyanná, hogy milyen rosszat csináltam már, hát csak a (szerinted) pitsáknak kellek.:D Mert hát akik ismerkedést kezdeményeznek fiúkkal, azok mind azok, nem?:D Flörtölgetés se olyan volt, hogy kacsingattak, hogy le akarnak sz*pni..:D


Mindegy igazából ezt én szúrtam el, hogy válaszoltam neked, mert kb magadat minősítetted le. De hagyjuk is ezt. Ettől függetlenül, biztos vagyok benne, hogy egy nagyszerű ember lehetsz!:D

2017. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
"tehát gyakorlatialg kapcsolatba elegyedik" a kapcsolat helyett itt inkább az interakciót kell érteni. Csak mert tudom, hogy úgyis félreértenéd, és ilyen félrekúrós kapcsolatra gondolnál:)
2017. márc. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
73%

Két lehetőség van

1. Veszek Ebay-en önbizalom növelő fakír port!

2. Én is voltam hasonló helyzetben de én bevállaltam és a helyeztek többségében sikerűlt, de nem fog mindig az élet néha nagy pofonokat ad de ki kell bírni! ,,Ami nem öl meg az megerősít"

2017. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!