Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyankor mi van, ha ezeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyankor mi van, ha ezeket teszi, de van barátnője?

Figyelt kérdés
Van egy fiú oszt.társam,aki ebben az évben jött még két másik fiúval.Az egyik lány oszt.tásam azt mondta nekem,hogy ő(a fiú) "jó csajnak" tart engem.Nem tudom,hogy igaz-e,de mindenesetre van egy barátnője,akivel már két éve jár.Szóval gyakran szokott idegesíteni(nem a bunkó módon).pl.ráfekszik a padomra és néz engem,bökdös stb.Illetve ma eljátszotta,hogy féltékeny,mivel van egy gyűrű az ujjamon..De ezenkívül kedves srác,meg szokta dícsérni a rajzaimat,és ma azt mondta rám,hogy cuki vagyok,pedig épp menőzni akartam azzal,hogy nem hiába vagyok olyan jó rajzos,mert én voltam 2014-ben az év ijfú művésze.xD(bár vannak nálam jobbak..)Gyakran odajön hozzám..vagy idegesíteni vagy "csevegni'.Amikor először oda mentem hozzá aláírást kérni,akkor tök rendes volt(mondjuk most is az),de azután kezdett el idegesíteni.Én alapjában véve félénk,ügyetlen,kedves lány vagyok,aki majdnem mindenkivel jóban van az osztályból,mármint nincsenek ellenségeim.

2017. márc. 24. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
tipikus fiú.de nem hiszem hogy lecserélné rád a barátnőjét. legalább is ennyi infó alapján ezt gondolom
2017. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elvan veled, de semmi különös. Hány éves vagy?
2017. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17 vagyok,augusztusban leszek 18.Szerintetek miért csinálja ezt??
2017. márc. 25. 19:16
 4/4 anonim ***** válasza:
azért csinálja ezt, mert fiú
2017. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!